Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kroni1

    veterán

    válasz Krugszvele #19 üzenetére

    Ezekről a tévékről szerencse hogy olyanok vannak ilyen véleménnyel, akinek nem megy be a háztartásba, ergo nincs vele valós tapasztalata. Nálam 3 android tv-s eszköz teljesít szolgálatot teljesen jól, ebből az egyik egy philips tévé. Se a távirányítóra se a szoftverre nincs panasz, pedig van LG és Samu tévé is a családban. Nincs semmi bajom a többi gyártó rendszerével de én más rendszerű tévét nem nagyon vennék.. Az Ambilight, a többieknél gyakran lemaradó Dolby Vision, a beépített Google Assistant nálam mind a philips felé billentik a mérleget a következő tévém vásárlásánál is.

    Az egyetlen baj ezzel a tévével az ára, merthogy ennyiért vannak tisztességes tévék 50-55" méretben, még házon belül is. Persze Performance fantázianév meg minden, de annyival szerintem nem tud többet egy 7-es sorozatnál amennyivel drágább.. Még lehet kapni 50" méretben a kifutó 8804-est Bowers & Wilkins hangrendszerrel, 30W-os subwooferrel 210k körül, én sokkal inkább azt venném mint ezt, az sokkal jobb tévé szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák