Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tothbe

    addikt

    válasz jacis #6 üzenetére

    igen, ki. Nálunk a feleségem szereti elfelejteni a konyhai elszívó bekapcsolását, és olyankor a Philips megoldja a dolgot. Persze csodát ne várj, egy szardínia vagy töltött káposzta nem azonnal tűnik el, kell neki idő, de nálunk tapasztalat alapján főzés közben annyit elér, hogy az emeletre nem megy fel a szag és a főzés után pedig elég gyorsan megtisztítja a lenti levegőt is.
    A másik témában pedig Bocha-val kell egyetértsek. Attól, hogy valamiben HEPA filter van, az önmagában nem szűr ki mindent, főleg nem az összes vírust. Ráadásul a HEPA filterek között is többféle létezik, de még egy kategórián belül sem mindig ugyanaz az eredmény.
    Én az allergiáink miatt ki is próbáltam többféle légtisztítót, nem csak neten néztem meg őket és sem a Dr Oetker által említett IKEA-s, de még a Xiaomi sem volt sehol a Philips-hez képest. A Xiaomi nagyon nagy csalódás volt egyébként több tekintetben is, pedig nagyon bíztam benne.
    És, hogy visszakössek az előző részére a válaszomnak, azért jobb ez a Philips, mert ebben egy kombinált HEPA filter van belül, ami aktív szénszűrős is egyben. Ezért is tud jól gázt és szagokat is szűrni. Ilyen összesen 2-3 létezik amúgy, de itthon csak a Philips kapható. Illetve van olyan, amelyik még csak kickstarteren elérhető.
    Szóval, lehet, hogy marketing szerűnek érezte a cikket, de biztos lehet benne, hogy a valóságban is egy sokkal az átlag feletti gépet teszteltek, amit senki nem fog megbánni, ha rááldozza a többletet.

    [ Szerkesztve ]

    By(e) Tothbe

Új hozzászólás Aktív témák