Hi​r​det​é​s​

2017. december 16., szombat

Gyorskeresés

(#1) Intruder2k5

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

Huawei P9 Lite custom romok

A topikot megnyitom.

A Prohardver lapcsaládon legyél szíves kapcsold ki az AdBlock-ot! Köszönöm!

(#2) petya220

petya220
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

LineageOs 20170202 build
Camera Fixes
Photo snap on both front and back cameras are working.
Video recording functions without error but recorded video is "janky".

Képet tudunk már készíteni, de videót még felejtsük el :(

[ Módosította: Intruder2k5 ]

paypal.me/petya230 Egy sör, és minden oké! Ha nem.. akkor kell még egy! 2017.09.14 "Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#3) Matyi222 válasza petya220 (#2) üzenetére

Matyi222
(senior tag)

Na akkor megnézen milyen. 😀

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#4) Matyi222

Matyi222
(senior tag)

Kipróbáltam a 6.0-ra a Revolution romot, a hívásrögzítő meg benne a root alapból, ezek tetszenek benne.. Mást egyenlőre nem tudok mondani róla, mert egy órája raktam fel. Most meg Lineage negy fel mindjárt. .

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#5) petya220 válasza Matyi222 (#4) üzenetére

petya220
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

Hát, az stock-romra épül :D Kevés különbség van köztük...
majd szólj, hogy milyen :DD Nekem kell ma még a telefon :(((

paypal.me/petya230 Egy sör, és minden oké! Ha nem.. akkor kell még egy! 2017.09.14 "Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#6) Matyi222 válasza petya220 (#5) üzenetére

Matyi222
(senior tag)

Nem tudod mi nyavaja jelszót kér az első bootnál? :) Én kértem, hogy kérjen jelszót :D

Ez röhej nem tudom elindítani a telefont, azt írja az Android indításához írja be a jelszavát..
Én nem adtam meg semmit... Gondolom az előző rendszerrel maradt valami cucc...

[ Szerkesztve ]

(#7) petya220 válasza Matyi222 (#6) üzenetére

petya220
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

wipe -->Format data vagy mi, nem emlékszem pontosan
Meticulus twrp kell

(#8) Matyi222 válasza Matyi222 (#6) üzenetére

Matyi222
(senior tag)

*Én nem kértem, hogy kérjen jelszót

(#9) Matyi222 válasza petya220 (#7) üzenetére

Matyi222
(senior tag)

Az van, de most leszedtem azt ami linkelve van régebbi verzió...

Butaságot írok újabb verziót :D

[ Szerkesztve ]

(#10) Matyi222 válasza petya220 (#7) üzenetére

Matyi222
(senior tag)

Eddig nem ment fel, mindig lezárja a telefont. Csak a gyári rendszerrel jön helyre...

Nem igazán értem ez mi a fene lehet..

(#11) petya220 válasza Matyi222 (#9) üzenetére

petya220
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

Flash ROM.
Reboot back into recovery and Format Data.
Done.

Format data-t kihagytad :D
Azért írja...

Meticulus twrp van fent neked?

[ Szerkesztve ]

(#12) Matyi222 válasza petya220 (#11) üzenetére

Matyi222
(senior tag)

Az van fent.. Azt ki, mindjárt megnézem így :)

(#13) petya220 válasza Matyi222 (#12) üzenetére

petya220
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

:DD

(#14) Matyi222 válasza petya220 (#13) üzenetére

Matyi222
(senior tag)

Igazából nem láttam a leírást. gondoltam akkor úgy megy mint általában. :)

Most néztem, hogy oda volt linkelve, elolvastam így már oksa :D

(#15) petya220 válasza Matyi222 (#14) üzenetére

petya220
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

Én is azt hittem elsőnek... :D
Meg is volt a szopóroller :))

(#16) Matyi222 válasza petya220 (#15) üzenetére

Matyi222
(senior tag)

Nekem is :DD

Megy most a kamera is, nem tudom maradok-e ezen, mert túl "fapados" :D

(#17) petya220 válasza Matyi222 (#16) üzenetére

petya220
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

kevés a a beállítás? :D
RR akkor a neked való :DD Annyi személyre szabhatóság van benne... mint égen a csillag, rengetek

(#18) Matyi222 válasza petya220 (#17) üzenetére

Matyi222
(senior tag)

Nem a beállítás inkább a szolgáltatások. Gyári kamera jobb, jegyzetek, ilyesmi, de 1-2 napot adok neki :)

Amúgy hasít rendesen :)

(#19) petya220 válasza Matyi222 (#18) üzenetére

petya220
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

A stock camera az tényleg jó :D
Jegyzetre ott a google keep

(#20) Matyi222 válasza petya220 (#19) üzenetére

Matyi222
(senior tag)

Nekem a Camera behalt. Nálad?

(#21) petya220 válasza Matyi222 (#20) üzenetére

petya220
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

Nálam még megy .-.
és delay sincs az előlapi kamerán :DD

(#22) Matyi222 válasza petya220 (#21) üzenetére

Matyi222
(senior tag)

Mázlista :D

(#23) petya220

petya220
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

Akinek nem működik normálisan a RIL, eldobálja a hálózatot, annak itt a megoldás :D

build.prop-ban át kell írni ezt a két sort:

ro.config.client_number=2 --> ro.config.client_number=1
ro.config.modem_number=2 --> ro.config.modem_number=1

LineageOs update!

A videó felvétel működik, de csak camera api2-nél..
szóval Open camerát kell használni hozzá :D

[ Szerkesztve ]

(#24) petya220 válasza petya220 (#23) üzenetére

petya220
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

Bocsánat, helyesbítek, a következő build-ben lesz update... még nem lett közzétéve a rom :D

NEXT BUILD
- Fixed "janky" camcorders on Camera1 API
- Include Snap Camera App as default
- Fixed orientation sensor
- Fixed FC in Calendar App
- Include NFC
---- Online and turns on and off fine but otherwise untested.
- Fixed Wifi Hotspot
---- Changed USB init for compatiblity.

(#25) Matyi222 válasza petya220 (#24) üzenetére

Matyi222
(senior tag)

Mire leírtad kirakta :D Köszi az infókat! :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#26) petya220 válasza Matyi222 (#25) üzenetére

petya220
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

:P

(#27) Diabo6

Diabo6
(őstag)

Feltettem én is a revolution 6.0-át. Van rá mód, hogy leszedjem FR nélkül? A másik kérdés, hogy ebben nem jelzi az adatforgalmat az értesítési sávban és a beállításokban sincs. Nincs benne ilyen?

Továbbá az normális hogy L31 lett az L21-ből? :D

[ Szerkesztve ]

Lenovo P2

(#28) petati94 válasza petya220 (#23) üzenetére

petati94
(kvázi-tag)

Pontosan mit jelent a RIL?

(#29) petya220 válasza petati94 (#28) üzenetére

petya220
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

Ez kezeli a "rádió kapcsolatot", egy driver :D
Ha ez nincs, akkor nincs mobilhálózat.

(#30) petya220 válasza Diabo6 (#27) üzenetére

petya220
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

Szerintem nincs, 3 gombos :P

Erre Matyi tud válaszolni :K

Az csak build.prop-ban lett más, nincs jelentősége :D

(#31) Diabo6 válasza petya220 (#30) üzenetére

Diabo6
(őstag)

Hát az nem jó hír. És erre csak pc-n keresztül tudok recoveryt feltenni?

Lenovo P2

(#32) petya220 válasza Diabo6 (#31) üzenetére

petya220
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

Recovery nélkül, hogy tetted fel?

[ Szerkesztve ]

(#33) Diabo6 válasza petya220 (#32) üzenetére

Diabo6
(őstag)

Recoveryvel, viszont van egy olyan ebben a "romban", hogy "revolution recovery" app. Hülye fejjel rányomtam és vagy a revolution recovery van így a telón, ami spanyol, vagy a stock. Nem tudom, hogy lehetne visszatenni azt, amit rootolásnál tettem fel.

Lenovo P2

(#34) petya220 válasza Diabo6 (#33) üzenetére

petya220
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

Vagy gép, vagy Flashify app :D

(#35) Diabo6 válasza petya220 (#34) üzenetére

Diabo6
(őstag)

Flashify az jó. Nem mertem hozzányúlni. Recovery jó még az, amelyik az összefoglalóban van?

Lenovo P2

(#36) petya220 válasza Diabo6 (#35) üzenetére

petya220
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

Itt

(#37) Matyi222 válasza Diabo6 (#35) üzenetére

Matyi222
(senior tag)

Nem tudom már lecserélted-e, de jó a spanyol csak át kell rakni angolra..

(#38) Diabo6 válasza Matyi222 (#37) üzenetére

Diabo6
(őstag)

Még nem nyúltam hozzá, de nincs benne angol, csak spanyol. Mondjuk így is ki lehet következtetni, hogy mi micsoda, de azért jó lenne egy angol vagy magyar nyelv.
Viszont eléggé merül az akksim. Reggel 100%-ról indítottam 7-kor és most már 76%-nál járok. Ugyanúgy használom, ahogy eddig és ennyire nem ment le a gyári rommal. Ez a revolution szívhatja ennyire?
Kipróbálnám, hogy visszaállok teljes gyárira, de az csak 3 gombossal megy ugye? Az pedig zárja a bootloadert és kezdhetem elölről FR-rel?

Lenovo P2

(#39) Matyi222 válasza Diabo6 (#38) üzenetére

Matyi222
(senior tag)

Nem csináltál TWRP beckup-ot? Én így szoktam, akkor gyorsan vissza és kész. Ha nincs így mentésed, akkor csak a 3 gombos sajnos.... :(

(#40) Diabo6 válasza Matyi222 (#39) üzenetére

Diabo6
(őstag)

Nem, pedig a másik telómnál rendszeresen. Most az egyszer maradt el.
Jól tudom, hogy a 160-as romot tegyem a dload mappába, nyomjak egy 3 gombost és utána marad minden de a bootloader lezár? Vagy 3 gombosnál alapból gyalul mindent?

Lenovo P2

(#41) Matyi222 válasza Diabo6 (#40) üzenetére

Matyi222
(senior tag)

160 ból az update.app -ot és gyalul, de most hírtelen nem is vagyok benne biztos, mert annyi mindent próbáltam, hogy fejből nem tudom melyik mit... Bocsi.

(#42) Diabo6 válasza Matyi222 (#41) üzenetére

Diabo6
(őstag)

Anno mikor a 150 volt fent (asszem volt ilyen), és én 3 gombossal feltettem a 160-at, úgy rémlik, hogy semmit nem gyalult. Viszont így "visszafelé" nem tudom mit reagál. De az igaz ugye, hogy zárja a bootloadert? Ha jól emlékszem akkor talán pont te írtad a fórumon, hogy így sikerült visszazárnod. Ha ez valóban így van, akkor úgyse tudom elkerülni a gyalulást a bootloader miatt.

Lenovo P2

(#43) Diabo6

Diabo6
(őstag)

Mega.cn-re valaki fel tudná tenni a VNS-L21 C432B160-at?
Megköszönném

Lenovo P2

(#44) Matyi222 válasza Diabo6 (#42) üzenetére

Matyi222
(senior tag)

Utoljára 7.0 ról mentem vissza az zárta, de erre nem emlékszem mikor 6-ról 6-ra, mintha nem zárta volna, de nem vagyok biztos ebben. Sok mókolás keveredik bennem :)

(#45) Matyi222 válasza Diabo6 (#43) üzenetére

Matyi222
(senior tag)

VNS-L21 C432B160

[ Szerkesztve ]

(#46) Diabo6 válasza Matyi222 (#45) üzenetére

Diabo6
(őstag)

Köszönöm. Telefonról vagyok, mobilnetről szedem és még nem jött le. Ez az update.zip amit a dload mappába kell másolnom?

Lenovo P2

(#47) Matyi222 válasza Diabo6 (#46) üzenetére

Matyi222
(senior tag)

Ki kell csomagolni és csak az update.app fájlt kell a dload mappába másolni.
Több mint 2GB lesz

Én is telefonról küzdök. :)

[ Szerkesztve ]

(#48) Diabo6 válasza Matyi222 (#47) üzenetére

Diabo6
(őstag)

Na akkor valami gond lesz, mert lejött a zip de ha kicsomagolom, akkor üres update mappa lesz. Lehet a nettel lesz a gond. Megpróbálom lopott wifiről.

Lenovo P2

(#49) Diabo6

Diabo6
(őstag)

3 gombos módszerrel ráhúztam az eredeti 160as romot. Minden megmaradt, az összes beállítás, még a viber is jelzett hogy kerestek közben, nem történt FR. VISZONT bootloader bezárt LOCK-ra. Szóval gyalulni kell ismét nyitás miatt, de legalább ezt is megtudtuk.

Lenovo P2

(#50) Diabo6

Diabo6
(őstag)

Csinálnék egy mentést recoveryben, de a folyamat megszakad a Backing up Data... résznél.
Error 255 hibát ír ki. Találkoztatok már ezzel?

Lenovo P2

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.