Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkGubi

    aktív tag

    válasz BalanceR #77 üzenetére

    Részben én is tudok ezekre válaszolni főleg úgy, hogy nekem is volt (még meg van) LiveView "órám".
    Olyan, hogy kapcsolódási gond NINCS. Ha lecsatlakozik, újra vissza is fog automatikusan. A távolság pedig nagyon jó. Szerintem a 10 méter sem lehetetlen, én úgy vettem észre, hogy 7-8 méter a távolság (az telefon a házban volt én meg a kertben, fa válaszfalakkal és falakkal, de még nem kísérleteztem a távolsággal jobban). A Liveview ehhez képest nokedli.
    Van offline mód, be lehet állítani az időt és "ébresztőt" telefon nélkül is.
    Az akku sok mindentől függ. Én a Pebble Canvas-t használom számlapnak, rajta pedig naptár, időjárás, most játszott zene infó és persze a dátum-idő és a telefon akkuját írja ki. Napi min. 10-15 mail/SMS, Zene vezérlés Music Boss app-pal bizony beleharap az aksiba. Kb. 4-6 nap így. Egy egyszerűbb számlappal biztos tovább bírná, de nálam nem ez a lényeg.
    Strapabírásról nem sokat tudok írni, nekem még elég új az órám, de ez biztos nem fog (nem is tud) úgy leesni a karodról mint a Liveview. Óraszíjat pedig valóban azt raksz fel amit akarsz, totál szabvány.

    [ Szerkesztve ]

    Video games ruined my life. Good thing i have two extra lives.

Új hozzászólás Aktív témák