Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Samus

    addikt

    Először egy alsó kategóriás Fagor gépünk volt (elöltöltős). 10 évig ment. Ezalatt összesen 10000 pénzt kellett költeni rá (emlékeim szerint egyszer a vízpumpa égett le, egyszer pedig szintén a vízpumpáról esett le a "rotor"). Azért kellett megválnunk tőle, mert már egyrészt nagyon koszos volt (nem mosott rendesen), a legfőbb gondja viszont, hogy szó szerint szétrohadt az alja, a vékony lemez, és a gépnek nem volt lába. Egy darabig állt fán, de miután tovább folytatódott a dolog, már mosás közben is mászott el. A következő Anyám nagy álma lett, egy Whirpool 6ik érzékes gép (felültöltős, a kis helyigény is fontos volt), eredetileg egy akciós Whirpool gépet akartunk venni, ami nem volt hatos, de 60k volt, végül ez a több mint 80k-s gép lett (ha lúd, legyen kövér alapon), amit újabb tíz évre terveztünk. A szerelőnk nem ajánlotta se az Indesit, sem a Whirpool márkát, a felültöltősöket pedig végképp nem, állítólag az egyoldali csapágy miatt két évente lehet újat venni, mert drága a javítás, szétveri magát a gép menet közben. A mién elvileg mindkét oldalán csapágyazott, tehát tartósabb. Kiderül. Mindenesetre ajánlom, mert nagyon szépen és gyorsan mos, kevés mosóporral/folyadékkal is. Csak nehogy véletlen az öblítő helyére kerüljön a mosópor, mert eldugul tőle a az adagoló (feltelik az alja), és az eredeti mennyiség fele jó, ha belefér, jó sokat kell áztatni, mire kijön.

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

  • Samus

    addikt

    Mosó és külön szárítógép vásárlás előtt állok. A helyi kisgépszerelő a 8 kilós Samsungot ajánlotta, az Addwash funkciósat, ebből nincs túl nagy választék, a WW80T552DAW típust néztem (ez a magyar menüs). Szárítógépből viszont tanácstalan vagyok. Stílszerűen ebből is Samut nézegettem (DV806220), de igazából ha van jobb ötlet, meghallgatok mást is. Mosógépből is.

    '' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Új hozzászólás Aktív témák