Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V8TommY

    tag

    Sziasztok,

    Tanácsot szeretnék kérni, én is mosógép vásárlás előtt állok. Kicsit olvasgattam és keresgéltem az itteni hozzászólások közt, így kilőttem a Beko, Candy és hasonló gyártók mosógépeit.

    Németországban élek, az itteni argep / arukereso oldalaknak megfelelo árösszehasonlító oldalakon keresgelve olyan szurot allitottam be, hogy AEG, Bosch, Gorenje, LG, Samsung, Siemens markaju gepek jelenjenek meg, majd a kapott talalalatot rendeztem ar szerint novekvo sorrenbe. Az így kapott listán pedig azokat a mosógépeket részesítteném előnyben amelyekkel van (pozitív) tapasztalat.

    Koli, alberlet es egyeb okok miatt eleg sok mosogepet hasznaltam mar, am egyik sem ment meg tonkre a kezeim kozott. Atlag felhasznalo vagyok. Komolyabb tapasztalatom nincs, nem tudom, hogy mit kell nezni, mire kell figyelni.

    1-2 even belul szeretnek tovabbkoltozni, a kovetkezo berlo az itteni iratlan szabalyok szerint jo esellyel atveszi a mosogepet, harmad vagy felaron.
    Hogy mennyit es mit fogok mosni? Ingeket, pólókat, nadragot es alsoneműt. Heti kb 2-3 program.

    Szóval, a fentebb vázolt szűrők alapján kapot listan levo mosogepek kozul melyik az amit megvennetek és melyik az amelyiket biztos, hogy kilőnétek.

    220-260€
    Gorenje WA7439 169 kWh/Jahr / Jahresverbrauch Wasser: 10.811 Liter
    Gorenje WA50EX 169 kWh/Jahr / Jahresverbrauch Wasser: 9.960 Liter
    Gorenje WA 6440 P 147 kWh/Jahr / Jahresverbrauch Wasser: 9.840 Liter
    Gorenje W 5523/S 132 kWh/Jahr / Jahresverbrauch Wasser: 10.090 Liter
    Gorenje WA50149S 169 kWh/Jahr / Jahresverbrauch Wasser: 8.800 Liter 5/4 csillag
    Gorenje WA50129S 139 kWh/Jahr / Jahresverbrauch Wasser: 8.800 Liter
    Gorenje WA 7840 166 kWh/Jahr / Jahresverbrauch Wasser: 9.586 Liter

    ~ 300€
    LG F14B9QDA 156 kWh/Jahr / Jahresverbrauch Wasser: 10.000 Liter
    AEG L5460FL 173 kWh/Jahr / Jahresverbrauch Wasser: 9.535 Liter
    Gorenje W6443L 146 kWh/Jahr / Jahresverbrauch Wasser: 9.840 Liter

    Ti melyiket vennetek?
    Ha egyiket sem a listáról és mást ajánlotok, azt is szívesen meghallgatom.

    Előre is köszönöm a segítséget.

    üdv,
    Tomi

    [ Szerkesztve ]

    http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/ - V8TommY felhasználónak 6 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

Új hozzászólás Aktív témák