Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • idegen lény

    őstag

    válasz erdey_a #3301 üzenetére

    Az a két program a pamut és a pamut+? :DDD Tegnap olvastam én is a 6,5 kg-os LG útmutatójában ilyeneket, de szerintem nem kell ezt komolyan venni. Szerintem ezek csak túlbiztosítások. Nehogy már egy 6,5 kg-os mosógép ne tudjon kimosni egyszerre öt-hat kiló ruhát bármilyen anyagból! Hiszen elbírja, azért vettem 6,5 kg-ost. Szerintem ezeket senki sem tartja be, ahogy írod, nem is lenne gazdaságos.

    Blattida szerint az 1200 és az 1400-as fordulatszám között elvileg kb. egy óra a száradási különbség, de ez márkánként is nagy szórást mutat. Az egyik márkájú mosógépen 1400 simán lehet ugyanolyan, mint egy másik márkájún az 1200-as. Az LG-k között nem is láttam 1400-as fordulatút, de nem is kell az. Azért pici panelben szerintem 1200 alá nem érdemes menni. A jelenlegi mezőnyben az LG-k a legmegbízhatóbbak, és a legjobb ár-érték aránnyal bíróak, nem véletlenül vettél te is LG-t. De érdemes azoknál is kiterjeszteni a garanciát öt évre. Ez az Euronicsnál plusz 11 ezer forintból megvan, annyit bőven megér. Ja és a legfontosabb szempont a méret, hogy mekkora hely van neki, és hogy az ajtókon is beférjen. A másik ilyen, szerintem abszolút felesleges túlbiztosítás az LG útmutatójában, hogy a mosógép háta mögött 10 cm-t kell hagyni! :Y Hát persze! Azért vesz az ember keskeny mosógépet, és méricskéli a centiket nagy gonddal, mert 10 cm hely még simán belefér! :W Legfeljebb majd arrébb toljuk a falat, úgyis túl nagy a szoba mellette! :( De mi a fenének kéne 10 cm mögötte? :F Így is épphogy csak el fog férni a fürdőszobában, én bizony a falig fogom tolni, lesz, ami lesz, be van biztosítva öt évre.

    [ Szerkesztve ]

    AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

Új hozzászólás Aktív témák