Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ng0ofy

    KORREKTOR

    balbekk12: Az F10C3-al az a gond, hogy gyenge benne a csapágy. Lényegében a belseje ugyanaz, mint annak, amit én ajánlottam, de olcsóbb elektronikával és olcsóbb csapággyal, dobbal. Az, hogy 6kg és 1200 rpm alatt nem szabad mosógépet venni továbbra is a véleményem - legyen az bármilyen mosógép. Látom, hogy már 5,5 kg-s gépekkel is mennyi baj a túlterhelés miatt. Az 1000 fordulat is azt jelenti, hogy annyira éppen elegendő a csapágy benne, hogy a gyári garanciában ne menjen tönkre... vagy annyira se ):

    csabili74: Na arról megvan a véleményem... Van ennél rosszabbul sikerült Samsung mosógép is. Jót ennyit tudok írni róla ;] Amivel próbálják eladni (gyémánt dob, EcoBubble) az parasztvakítás. Az ecobubblenek lenne értelme, de nem így, ahogy ebben van, mert nem osztja be a mosószert, csak előkeveri, így még semmi értelme. A gyémánt dob olyan hasznos, mint a Prada Samsung telefon... Persze a Hajdú régi vasdobjánál jobb, de a nagy átlagnál szerintem nem.

    75-80 ezer között lehet venni Zanussi ZWG 6120 K, 7120 K készüléket (ugyanaz, csak kijelzős vagy anélküli). Ez a legolcsóbb olyan készülék, amit merek megvételre ajánlani. Sajnos ezek olyanok, amiknek az üstje egybeöntött, de elég robosztus kialakításúak, egyelőre úgy néz ki bírják a strapát.

    Paradoxx: nézd meg a Gorenke Simplicity gépeket is, ha magamnak vennék és nem lenne más velem én olyat vennék. Az LG sem rossz persze, sőt! Csak kicsit bonyolult. A kettő között az a különbség, hogy az egyik régebbi, a másik újabb modell, kívülről másképp néz ki. Sajnos olyan kevés van forgalomban egyelőre, hogy masszív statisztikai adatokat nem tudok ezekről. Annyi, hogy a réginek nehéz volt a szűrőjét kitekerni és visszarakni, főleg hölgyeknek, de ez már nagyon szőrszálhasogatás :B

Új hozzászólás Aktív témák