Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pkinga

    újonc

    Kedves ngOofy!

    Örülök, hogy végre olyat találtam, aki használható válaszokat ad mosógép témában.
    Kérlek segíts nekem is!
    A paraméterek: 2 felnőtt, 3 gyerek, viszonylag sok mosás, de vannak minimálisan szennyezett ruhák is, amit sajnálnék 4 órán keresztül mosni, talán érdemes lehet rövidprogramot használni. 7 kg-s gépre gondoltam, 1200-as centrifugával, nekünk fontos a környezetkímélés, tehát minimum A+++ és víztakarékos, természetesen minél tartósabb :) Mosószert, öblítőt nem használok, alternatív szerekkel mosok (mosószappan, gesztenye, ecet, legfeljebb illóolaj, néha mosószóda - talán ez is lényeges információ). Allergiás van, de lehet, hogy a mosószerhasználat hiánya miatt ez nem annyira érdekes, legfeljebb, hogy gyakrabban mosunk paplant. Az egybeöntött üst a nehezebb javíthatóság miatt nem szimpatikus. Gyakorlatilag mindegy, hogy felültöltős vagy elöltöltős, de 7 kg-sat nem nagyon láttam felültöltőset vagy csak horror áron. Az árkategória: 120 ezer jó lenne, ha megállítaná. Ami eddigi olvasgatás alapján letisztult: Siemens, LG, AEG, vagy Electrolux.
    Konkrét típusokat is néztem: LG F12B8QD, Siemens WM12E367BY vagy WM10E467BY, AEG L70470FL, L72470FLE vagy L62270FL, vagy Electrolux EWF1276GDW. A Direct Drive-nak van hátránya?
    Ez a 7 maradt utolsó körben, de innen nem tudok tovább jutni... Mi a véleményed?
    Nyitott vagyok másra is, ha a paramétereknek megfelel. Gondolkodtunk még használt Mieleben, de nem láttam 7 kg-sat és A+++ osztályút.
    Nagyon nagy segítség lenne a véleményed, köszönöm előre is. Akár használt Mielével foglalkozó szakembert is ajánlhatnál, ha lehet itt ilyet...

Új hozzászólás Aktív témák