Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HegeGabi

    csendes tag

    Köszönöm a javaslatot, biztatást, értékelést mindenkinek.

    #10 Lazsnak: Köszi a felvilágosítást, eddig azt hittem, hogy GPS vevő nélkül nem lehet térképszoftvert használni. Ezek szerint tévedtem és lehet.

    Lehet, hogyha veszek egy sima tabletet fele ennyiért, és kapok kipróbálásra kölcsön egy térképszoftvert, akkor az a készülék is tudná használni?
    Időközben találtam egy másik készüléket a neten, amihez adnak egy GPS antennát is. Ekkor csaptam a homlokomra, hogy ezért van a tablet hátulján az az aranyozott kis kerek akármi, hogy oda lehessen becsatlakoztatni egy ilyen antennát. Nem hiszem, hogy ez a csatlakozó olyan sok készüléken van rajta. Ennek ellenére még mindig nem tudom, hogy milyen GPS proci dolgozik a gépben, ha van egyáltalán. Ezt meg lehet valahogy tudni (szoftverrel)?

    #12 JoseGee: A felbontás azért annyi, mert a teszt szoftver levonta a menüsort (fekete csík alul). Ha elfordítom a készüléket, akkor pedig 800x444-et fog írni.

    #15 simonzé: Köszönöm.

    #16 noisia: Semmi gond, és valószínűleg azért kerül ennyibe, mert adnak hozzá előtelepített térképszoftvert.

    #17 Samus: Még kezdő vagyok a témában, de milyen navgációval kapcsolatos dolgokra kéne kitérnem? Hogy a térképszoftveren hány hang állítható be, milyen útvonalakat ajánlott és milyen gyorsan, vagy mi? Köszi.

    #20 manoarc: Ez jó :).
    De azt hiszem, ilyesmit én is írtam a cikk cége felé, hogy nem fog a 3DMarks2013-ban csúcsot döntögetni :D.
    De ha van valakinek ötlete, milyen ingyenesen letölthető gépizzasztó alkalmazás van, akkor akár ki is próbálhatom.

    HegeGabi

Új hozzászólás Aktív témák