Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szemi88

    tag

    Én az 5. szériás Apple Watch-ot vártam legjobban a prezentáció alatt. A látottak és hallottak alapján nekem nem éri meg váltani, mert tavaly decemberben vettem egy 4. szériás 44mm-es Watch-ot, és egyszerűen imádom. A esés érzékelő funkció már nekem is benne van, a szoftveres dolgok nagy része, vagy akár az egész érkezni fog gondolom a WatchOS 6-al. Igazából ez az iránytű, meg az allways on kijelző engem nagyon nem hatnak meg. Nekem tetszik, hogy teljesen fekete a kijelzője a Watch-nak amikor nem nézek rá, és amikor meg úgy fordítom a kezem, akkor meg azonnal mutat mindent. Gyakorlatban nem látom akkor hasznát ennek a funkciónak, mert a sima kvarc órát is a tipikus óra nézős mozdulattal használod, szóval a Watch-ot is így fogod. Nekem a jelenlegi felhasználás mellett (értesítések, e-mail, sms, időjárás adatok, óra funkció, pulzus mérés, pár EKG futtatása, stb...) 2 napot bír az óra egy feltöltéssel, szóval ez a 18 óra üzemidő az újnak nekem nem annyira vonzó, mivel 12-13 órát van az óra a karomon.

    Nyilván, ha nem lenne Watch-om, és most ruháznék be először akkor nekem is a legújabb kellene, de ha meg össze hasonlítanám az órát tudásban akár az Apple honlapján, akkor meg már nem biztos, hogy nem a 4 mellett döntenék.

    Mindenesetre aki beruház majd rá, az lelje benne minél több örömét! :)

    iphone 14 pro, PlayStation 5, PS nick: Mr_SweetPeaShine

Új hozzászólás Aktív témák