Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geri Bátyó

    őstag

    válasz Synthwave #43 üzenetére

    "Ejj, akkor neked is volt a kezdéshez egy örömcsomag."
    Hát volt! :D De azért sikerül földmérőként dolgoznom és elég sokat írok (A Korrektorok nem nagyon szoktak panaszkodni). Mondjuk az igaz, hogy ha bizonyos számok jönnek egymás után, azt mindig elírom és nem is tudom megjegyezni, hogy mik ezek. A helyesírást pedig úgy oldom meg, hogy ha nem néz ki jól, akkor az helytelen és ez általában bejön! :DDD

    Igazából az az érdekes, hogy nem remeg a kezem és a kifejezetten érzékenyre állított egeret szeretem. Persze lehet, hogy csak a hosszabb mozdulatoknál jön elő a bizonytalanság.
    Ma munka közben direkt figyeltem, hogy hogyan mozgatom az egeret és valami fura hibrid. Jellemzően tenyeres/féltenyeres fogás és 30-40% alkar, a többi csukló, de időnként féltenyeres fogásnál az ujjaimmal is mozgatom kicsit (két oldalt a hüvelyk és a gyűrűs ujjam van, azokkal mozdítom, ha kell).

    A cipőknél én is aggódtam kicsit, mert nekem is magas a lábfejem (bár nem extrém módon), de szerencsére csak felvenni nehezebb kicsit, ha már rajtam van, akkor jó.

    "Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

Új hozzászólás Aktív témák