Hirdetés

2019. március 22., péntek

Gyorskeresés

(#1) ρσгτσ

ρσгτσ
(PH! nagyúr)

Tehát hasonlóan az Axon M -hez. Csak formailag gondolom jobban. Érdekes megoldás volt az is.

[ Szerkesztve ]

Motorola 5200 - porterocka

(#2) mizoli

mizoli
(PH! addikt)

Ez a cikkben látható forma (Galaxy Fold vagy akármi lesz a neve) jöhetne, nekem tetszik. :)

[ Szerkesztve ]

(#3) PreikeStoleN

PreikeStoleN
(PH! kedvence)

Hát...ezek a fajta megoldások nekem nem tetszenek.
Nehéz,brutál vastag,csúnya...szerintem gagyi az egész dizájn.

[ Szerkesztve ]

“...Ha meghalsz,Te nem tudod,hogy halott vagy,csak a többieknek nehéz....ugyanez a helyzet akkor is,ha hülye vagy...”

(#4) aelod válasza PreikeStoleN (#3) üzenetére

aelod
(PH! kedvence)

És tedd hozzá, hogy két egymás mellé rakott lekerekített panel. Csodás...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#5) mjani1172

mjani1172
(őstag)

Ez nagyon kezdetleges, ebben semmi jót nem látok.Csak két mobil egymás mellé rakva.

[ Szerkesztve ]

(#6) K0vasz

K0vasz
(tag)

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

persze a teaser videókból is ez jött le, de bakker, hát ez kurvára nem egy hajlítható kijelzős készülék, hanem csak egymás mellé raktak két telefont és összefogták egy zsanérral :D

szerintem ez így rohadt nevetséges, és ha a kínaiak kijönnek egy tényleg hajlítható kijelzős telefonnal, akkor a samsung el is áshatja magát

(#7) pnauser

pnauser
(őstag)

Ilyen nekem is van. A zsanér gyártója a Leukoplast.

(#8) sheratan válasza PreikeStoleN (#3) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Pontosan. Mintha két ultravékony telefont összeragasztottak volna, ráadásul a mechanika miatt nyilván kevesebb hely marad például akksinak, ami két kijelzőt kell meghajtson. És gondolom lesz majd 1700$ legalább, mert hát exkluzív.

(#9) ρσгτσ válasza sheratan (#8) üzenetére

ρσгτσ
(PH! nagyúr)

Szinte biztos vagyok benne, hogy az akksin fog menni a spórolás, ha valóban ez lesz a végeredmény. Ami ilyen készüléknél pont nem lenne indokolt. Cserébe viszont a vékonyságra törekednek.

Meg gyanítom elég alacsony darabszámra terveznek.

(#10) Vitamincsiga

Vitamincsiga
(tag)

A tripla hajtogatósba van potenciál!

Amikor csukva van, normál mobil üzemmódban használható.
Amikor kihajtod és elforgatod, már táblagép.
És akár ki is támaszthatod - lehet variálni!

Persze a vastagság és a súly itt is alapvető kérdés. De 2-3 generáció múlva kinőheti a gyermekbetegségeit.
Meg az ára is normalizálódni fog.

A Samsung ezen koncepciója nem ebbe az irányba mutat. Nekem sem jön be...

Jó lenne egy varázsgömb ;-)

(#11) M5Norbi válasza aelod (#4) üzenetére

M5Norbi
(őstag)

Nekem a lekerekítés miatt nem igazán hihető.

Az a helyzet főnök hogy helyzet van,nem is hogy helyzet szinte már szituáció.....

(#12) -Skylake- válasza K0vasz (#6) üzenetére

-Skylake-
(őstag)

+1 , sirva fogok fetrengeni egy hetig, ha ez igy jelenik meg mint a kepen van. Ezen az elven minek van a zsaner egyaltalan ? Fejlesszenek egy appot, "A" telefonrol meg terjesszek ki a kepet "B" telefonra chromecaston. Egymas melle teszed azt viszlat, van annyira komoly fejlesztes mint 2 fem tokot osszekotni egy zsanerral. Viccnek is rossz , de annyira rossz, hogy az mar inkabb csak szegyen.

[ Szerkesztve ]

"Nem nézem le a funkcionális analfabétákat. Ezt kikérem magamnak." Abu85

(#13) balgab84

balgab84
(fanatikus tag)

Ez most vicc? Ezt fogjak bemutatni????😀😀😀😀Nem hajlithato kepernyot....

[ Szerkesztve ]

(#14) Gebriel

Gebriel
(PH! kedvence)

Kezdésnek nem rossz, majd kiforrja magát.

(#15) Polarstar

Polarstar
(PH! nagyúr)

Tehát akkor ez nem összecsukható, hanem kinyitható lesz? :DDD :DDD

Zse-ni-ál-is!!!! :C :C :C

Blackberry ID on BBM: E385B7C8 Key2 Telegram newschannel-> t.me/crossnordic ursa.major-et-tutanota.com

(#16) worxland válasza Vitamincsiga (#10) üzenetére

worxland
(őstag)

Ööö, ilyenem már volt, nem kellene 2019-ben erőltetni.

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#17) moleculez

moleculez
(PH! addikt)

Neee már... Most ezt miért?!

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne...@abusalempictures

(#18) sKie^ válasza Gebriel (#14) üzenetére

sKie^
(tag)

Pontosan. Kivancsi leszek, bar ez szamomra meg 4 evig biztos felejtos. Addigra megerik a technologia es akkor eldontom.

''Genyo Kapitany nem kegyelmez!''

(#19) enginev3.0

enginev3.0
(PH! félisten)
LOGOUT blog

Hát azért ez több mint nevetséges lenne

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Logitech <3 ll Xiaomi Mi 8

(#20) Teal'C

Teal'C
(őstag)

Es mi van akkor ha a reklám arról szól hogy több db s10 et lehet egymás mellé tenni osztott képernyőnek mondjuk egy baráti társaságnál. Bár ez csak ábránd de azért lehetne. A Samsung most a micro ledes kijelzőknél amúgy is nagyon benne van a modulok összekapcsolásában.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#21) joey04

joey04
(Jómunkásember)

hát ez csalódás lenne.

Bazinga!

(#22) LosBlancosrm válasza Teal'C (#20) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

Azt már elsütötték az S3nál, ha jól emlékszem. Vagy Note3 volt, nem tudom pontosan.

[ Szerkesztve ]

(#23) joelke HU válasza ρσгτσ (#1) üzenetére

joelke HU
(senior tag)

Szerintem rosszul gondoljuk. A. Samu csak nem égetné magát egy ilyennel. Nézzétek meg a reklámot. A csaj úgy hajtja ki, hogy belül van a kijelző és az szerintem egybefüggő, nem két panel közte egy zsanér.

Nokia 8 - blue

(#24) ρσгτσ válasza joelke HU (#23) üzenetére

ρσгτσ
(PH! nagyúr)

Az a videó szerintem inkább "futurizáció". Én is néztem azt a részt. Abból úgy tűnik van egy belső (talán egybefüggő), meg egy külső (talán egyoldalas) kijelző.

Viszont vannak benne olyan részek, ami inkább a jövőbe mutató elképzelésekre enged következtetni. Pl. amikor ultrahangozza magát az ágyban. Legalábbis nekem ez jön le erről:

Majd meglátjuk. A cikkben lévő tipp, elképzelés szerintem inkább érdekes, mint jó. Ezt mondtam anno az Axon M -re is. Főleg így, hogy már létezett ilyen termék kereskedelmi forgalomban.

[ Szerkesztve ]

(#25) mjani1172 válasza Teal'C (#20) üzenetére

mjani1172
(őstag)

"több db s10 et lehet egymás mellé tenni osztott képernyőnek mondjuk egy baráti társaságnál"

És akinek nem s10 van az nem is igazi bari.
Ne hargudj nem tudnám elképzelni azt a szituációt hogy a haverjaimmal találkozok, és a telefonjainkat csatlakoztassuk és nézegessük.

ρσгτσ

Igen, és mellette az azonos nemű élete párja. Kötelezően.

[ Szerkesztve ]

(#26) Zitta

Zitta
(őstag)

Iszonyat primitív a reklám vagy minek nevezzem!

Moto Z2 Force, iPhone 8, Mazda RX8 231 LE, Moto X 2nd Gen 32GB, Sony Xperia Z3 Compact LTE Tablet, Moto 360 2nd Gen 46mm, Garmin Fénix 3HR, LG Prada K850, Motorola K1

(#27) Teal'C válasza mjani1172 (#25) üzenetére

Teal'C
(őstag)

Sajnálom hogy ilyen szegényes a fantáziád :DDD De csak egy példa osztálytalálkozó régi képek?

És akinek nem s10-e van... Ez válaszra sem méltó!

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#28) Nartaas

Nartaas
(kvázi-tag)

Ilyesmi szitu elő is fordulhat vagy 2-szer egy életben:D

(#29) Mr.Silkó

Mr.Silkó
(PH! kedvence)

Ez iszonyú gagyi lenne, remélem csak elterelik a koreaiak a figyelmet és valódi hajlítható kijelzős telefont mutatnak be az MWC előtt/után.

[ Szerkesztve ]

(#30) helixP válasza joey04 (#21) üzenetére

helixP
(PH! kedvence)

Egyetértek, teljes csalódás lenne egy ilyen megoldás.

(#31) Man0gatya válasza joelke HU (#23) üzenetére

Man0gatya
(fanatikus tag)

Szerintem az összehajtás, hogy a két képernyőfél egymás felé nézzen nem lehetséges mert ez nem papir hanem egy kijelző, itt kell lenni egy ívnek

(#32) syn7h37ic

syn7h37ic
(PH! nagyúr)

Fold Galaxy?

(#33) ρσгτσ válasza Man0gatya (#31) üzenetére

ρσгτσ
(PH! nagyúr)

Mechanikát ki lehet úgy alakítani, hogy legyen benne ív belül is. Viszont valóban nem lenne praktikus. A telefon vastagságára nem lenne jó hatással.

Ezért próbálkoznak külső íven, ami egyelőre még szintén kezdetleges.

Kíváncsi leszek azért a bemutatókra. Biztos lesz egy-két érdekes ötlet. A többi gyártónál is.

Kíváncsi vagyok arra is, hogy a Lenovo megint hoz -e valamit abból, amit évek óta mutogat.

[ Szerkesztve ]

(#34) hiki75 válasza joey04 (#21) üzenetére

hiki75
(újonc)

szerintem is simán erröl van szó! Lessz benne ilyen funkció is, a családban tuti tudnánk használni. Bár nem tudom a gombokkal mit kezdenek.

(#35) kchris78

kchris78
(PH! addikt)

nevetseges lenne es szerintrm nem sokan vennek. viszont ketelkedem abban hogy egy 180 fokos hajlitast nagyon-nagyon-nagyon! kis iven barmilyen kijelzo sokezerszer elviseljen barmilyen lathato nyom nelkul foleg hogy ott a pixelek miatt ez kritikus...

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.