Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orion1025

    őstag

    válasz Intruder2k5 #35 üzenetére

    Köszönöm, már sort akartam keríteni rá, egyelőre más oldalak, más kutyás témái között próbálkozok/próbálkoztam, ahol már láttam ilyenről diskurálást, de akiktől információkat kaptam, ők helyben, vagy nagyon közel laknak a fővároshoz, így a kontrollokra bejárás egyszerűen megoldott részükről. Legfőképp ezen a téren vannak fekete foltok, a többi részét már egészen jól sikerült logisztikázni, illetve szelektálni, hogy mi a legolcsóbb irányvonal a műtét utáni idővel kezdődően, illetve temérdek apróság még hiányzik, amit attól az orvostól sem kaptam meg, aki csinálja a beavatkozást, mert szimplán nem válaszolt a feltett kérdésre érthetetlen módon, ami bosszantó.

    "...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

  • totron

    addikt

    válasz Intruder2k5 #15 üzenetére

    Még mindig az első üzenetem tudom a te figyelmedbe is ajánlani, minden utána lévő reakció túlspilázás volt és felesleges érzelemmel való reagálás (értem, hogy a kérdést kiíró* benne van érzelmileg, de akkor is túlzás). Hihetetlen, hogy ennyire ki kell forgatni egy sima hozzászólást, amit egymás közt csak felerősítetek. Nincs mit befejezni, légy objektív. Mire hergeled magad? Nincs mire. Attól, hogy nem fátyolos tekintettel, bőszen bólogató tartalmú egy komment, nem gondolom, hogy rögtön antikrisztikusnak magának kellene kikiáltani, köszi az árnyalt szituáció-értelmezést. De fortyogjon akkor a mindenkor helyes érzelemirányítottság, ahogy kell.

    *Kislánnyal se lenne más, de ismerem azt a réteget, akiben az mindent felülír, itt nem erről van szó.

Új hozzászólás Aktív témák