Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orion1025

    őstag

    válasz totron #38 üzenetére

    Én bevallom őszintén, még mindig nem értelek. A Te szemszögedből nézve, csúnyán mondva, egy kutya jelen gazdasági helyzetben dögöljön meg, mert csak egy kutya, semmi más, a rezsi az fontosabb, no meg az itthoni politikai helyzet, mert válság van. Amikor jött a covid hullám 2020 márciusában, többek között engem is szemrebbenés nélkül lapátra tett a munkahelyem, ahogy a cég 75%-át, pedig nem alacsony pozícióban dolgoztam, és ott álltam egy behúzott kézifékes országban, hogy kaptam fél havi fizetést, aztán jó napot kívánok, munkahely meg nuku a városban. Akkor is volt kutyánk, ugyanúgy megkapott mindent, ahogy az egyik helyi állatvédő egyesület is, nem a piaci helyzet döntött ezekről, pedig nem kértünk senkitől semmit, megoldottuk. Most sajnos nem tudjuk megoldani az elrugaszkodott költségek miatt, de ha Te úgy gondolod, ez Téged zavar, engem nem bántasz vele, jelen esetben saját magad minősíted, mert az emberek többsége nagyon nem azt a nézetet vallja, amit képviselsz, tehát ezen kellene elgondolkodnod picit, mielőtt a saját igazad hajszolod. Ha egy kötelező jellegű elvárásom lenne, akkor jogos lenne a felvetésed, de ahogy nekem sem tetszik adott esetben valami, mert nem az én nézőpontom képviseli, na bumm, lapozok tovább, kész.

    "...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

Új hozzászólás Aktív témák