Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz 7 #17 üzenetére

    Ezt megerősíthetem én is. :K Nekünk is van egy ~17 éves puli keverék kutyánk, aki már a korából adódóan nagyon rosszul lát. Ráadásul már süket is, de ez most részletkérdés. Még nem teljesen vak, szerintem árnyakat, alakokat, mozgást lát, de fel már nem ismer senkit a látása alapján. Ha jön velem szembe, és megállok mozdulatlanul, akkor simán elmegy mellettem fél méterrel úgy, hogy észre sem vesz, vagy az utolsó pillanatban tér ki, épp csak nekem nem jön. De mindeközben tökéletesen tájékozódik a három-négyszáz négyzetméternyi udvaron, ahol mindig is élt.

    [ Szerkesztve ]

  • orion1025

    őstag

    válasz 7 #17 üzenetére

    Köszönöm biztató szavaid, már próbálkoztunk, de sajnos az egyesületek is szorult helyzetben vannak, mert a mostani piaci helyzet miatt rengetegen leadják a háziállatukat, vagy pusztán szabadjára engedik, és bőven a teljesítőképességük felett kell produkálniuk a menhelyeknek. Többek között pont ezért szoktunk adományozni annak, ahonnét Riley is származik, illetve élelmet vinni, adománygyűjtő napokon nem kevés zsákbamacskát is veszek, nem a benne lapuló ajándék miatt, hanem ezzel is támogatom őket pluszban. Bármi is lesz a végeredmény, magára nem fog maradni, de még nem szeretnék bármi rosszra gondolni, arra még ráérek. Reményeim szerint két hét múlva tudunk menni, ez az attól is függ, mikorra kapunk időpontot, de elvileg két hét körül kell számolnunk.

    "...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

Új hozzászólás Aktív témák