- Apple Watch
- Mit segít az AI egy utazás során?
- Telekom mobilszolgáltatások
- Újabb infócsomag a Honor Win 2-vel kapcsolatban
- Motorola Edge 50 Fusion - jó fogás
- One mobilszolgáltatások
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- iPhone topik
- Huawei Watch GT 5 Pro - egészség + stílus
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 04:52 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
zeon.hu
nagyúr
Az egy dolog hogy kisebbek...
Sajnos jellemzően a képarány sem 18:9, hanem inkább 20:9 tehát hiába a képátló magasak mint a fene.
Plusz ami nekem nagy "fájdalmam", az a Notch, kamerasziget, kameralyuk.Mondjuk még nem panaszkodom, egy POCO F2 Pro-ra váltottam bő két éve. Motoros előlapi kamera és van 3.5 mm Jack is.

De ha cserélni kell nem tudom mi lesz majd.
Wing -ben szintén motoros kamera van elöl
Plusz a gimbal, nagyon hasznos.
-
jimpo
őstag
Az egy dolog hogy kisebbek...
Sajnos jellemzően a képarány sem 18:9, hanem inkább 20:9 tehát hiába a képátló magasak mint a fene.
Plusz ami nekem nagy "fájdalmam", az a Notch, kamerasziget, kameralyuk.Mondjuk még nem panaszkodom, egy POCO F2 Pro-ra váltottam bő két éve. Motoros előlapi kamera és van 3.5 mm Jack is.

De ha cserélni kell nem tudom mi lesz majd.
-
zeon.hu
nagyúr
-
Elf
aktív tag
Néhány havonta rákeresek, hátha van már valami nagy telefon ami elkerülte a figyelmemet.
De nincs.
-
zeon.hu
nagyúr
Én még használom az egyiket a kettőből, tartalék telefon, + a nagy kijelző miatt kényelmesebb a youtube is.
-
Sonja
nagyúr
No, most lett elegem a telefonból 5 év után.
Minden baja van már, így cserélni akartam, de kaptam ajándékba egy Samsung Galaxy A55 telefont. 
Sajnos egy Mi MAX 3-hoz való bontatlan iMAK kijelzővédő üveg rajtam marad már.
Nem hiszem, hogy lenne rá kereslet.

-
Elf
aktív tag
Mate 20X
Ismerem. De egyrészt így 2022 novemberéből nézve egyidős a Max3-al másrészt kapni is csak elvétve lehet.
-
osztszoroz
aktív tag
-
Elf
aktív tag
Marad a Fold2, megy a Max3. Bármennyire is kompromisszumos a Fold a Max olyan csiga hogy vállalom a hátrányokat.
De írjatok ha találtok valami Max méretű telefont vagy vékony keretes 7"-os tabletet már váltok is.
-
Ndruu
MODERÁTOR
Én addig nem cserélem le, amíg nem adnak ki normális méretben+képaránnyal új készüléket, kezdem unni, hogy a Xiaomi is beállt a felkapott trendek követésébe, régen legalább törődtek a réteg igénnyel is. Azért elég sok nagy kezű ember van, akinek nem csak a jobb tartalomfogyasztási élményért kell nagy készülék, hanem mert számára fogásra is ez a kényelmes.
Jelenleg mintha minden telefont kis kezű hölgyeknek gyártanának...Én is így voltam vele, de már annyira lassú lett, hogy nem tudtam napi szinten használni. Hiába tiltottam le az akkumulátorkímélőt, nem tudott két mai, modernebb alkalmazást a memóriában tartani (pl. böngésző és mobilbank). Az akku viszont még most is tökéletes, 2-3 napig bírja egy feltöltéssel a telefon.
Korábban egy Nexus 6-om volt, arról váltottam Mi Max 3-ra. A szélességük miatt sokkal jobban kézre álltak ezek a készülékek. A mostani trendek alapján nem valószínű, hogy visszatérnének a gyártók a szélesebb készülékekhez, inkább az elnyújtott képarány fog megmaradni.
Vettem egy Realme GT2-t, ami a méretét nézve 6.67-es kijelzőméretével játéknaktelefonnak érződik, még így egy hónap használat után is. Amúgy szuper telefon, ár-érték arányát tekintve ez volt most a legjobb vétel. -
Trk.Adam87
aktív tag
Én addig nem cserélem le, amíg nem adnak ki normális méretben+képaránnyal új készüléket, kezdem unni, hogy a Xiaomi is beállt a felkapott trendek követésébe, régen legalább törődtek a réteg igénnyel is. Azért elég sok nagy kezű ember van, akinek nem csak a jobb tartalomfogyasztási élményért kell nagy készülék, hanem mert számára fogásra is ez a kényelmes.
Jelenleg mintha minden telefont kis kezű hölgyeknek gyártanának... -
osztszoroz
aktív tag
igen...ismerős..én mentem egy hatalmas kört a mi max 3-mal..kb tízfajta custom romot próbáltam ki ,de mindig volt valami anomália,így visszaraktam a stock romot és a fentebb leírt módon megszabadultam a sok felesleges cucctól.
Ami nekem bejött: mi fiók szinkronizálás off, youtube helyett Vanced , fejlesztői módben a sok képernyőáttűnési hókuszpókusz letiltása.. Így legalább használható. -
Elf
aktív tag
Hogy egy kicsit ontopic bejegyzés is legyen ,linkelek egy tesztelt és bevált eljárást ,amivel kicsit gördülékenyebbé tehető a vas. Sem nyitott bootloader,sem root nem kell hozzá..
How To Remove Bloatware From Any Xiaomi Devices (Without Root): Easiest Way!
Na ezt még kipróbálom.
Mert abba fáradok bele hogy oldom ujlenyomattal... 1...2....3.... bejön a kép.... 1....2....3... megjelenik az állapotsáv...1...2... lehet nyomkodni.
-
Elf
aktív tag
-
osztszoroz
aktív tag
Hogy egy kicsit ontopic bejegyzés is legyen ,linkelek egy tesztelt és bevált eljárást ,amivel kicsit gördülékenyebbé tehető a vas. Sem nyitott bootloader,sem root nem kell hozzá..
How To Remove Bloatware From Any Xiaomi Devices (Without Root): Easiest Way!
-
zeon.hu
nagyúr
-
Elf
aktív tag
Most rápróbálok egy Fold 2 -re.
Már nem csillagászati az áruk.
Ha beválik megy a Max3.
Sajnálom hogy nem jön semmilyen utód.
-
zeon.hu
nagyúr
Nekem nincs szívem lecserélni, undorom van a notch, kijelzőbe lyukasztott kamerás megoldásoktól és a 20:9 vagy annál is szélesebb képaránytól.
Böngészésre, GPS-re, az egyszerűbb mobiljátékok nagy részének élvezhető futtatására még mindig tökéletes készülék.
Abban reménykedtem tavaly, hogy a Mi Pad példájára a Max szériát is feltámasztja hamvaiból a Xiaomi és végre kapunk normális szélességű, képarányú 6.9"os vagy még nagyobb mobilokat is. Ha nyomkodnom kell a mai 1, másfél cm-el keskenyebb telefonokat elfog a klausztrofóbia.Egyetértek!
Én jól elvagyok a Wing-el, persze lehetne szélesebb.
Tavaly be lett harangozva a Honor X20 Max (7.2', 20:9), de azóta se jött ki. -
Trk.Adam87
aktív tag
Nekem nincs szívem lecserélni, undorom van a notch, kijelzőbe lyukasztott kamerás megoldásoktól és a 20:9 vagy annál is szélesebb képaránytól.
Böngészésre, GPS-re, az egyszerűbb mobiljátékok nagy részének élvezhető futtatására még mindig tökéletes készülék.
Abban reménykedtem tavaly, hogy a Mi Pad példájára a Max szériát is feltámasztja hamvaiból a Xiaomi és végre kapunk normális szélességű, képarányú 6.9"os vagy még nagyobb mobilokat is. Ha nyomkodnom kell a mai 1, másfél cm-el keskenyebb telefonokat elfog a klausztrofóbia. -
zeon.hu
nagyúr
-
osztszoroz
aktív tag
custom romot próbált valaki a vason ? S10 után fájdalmasan lassú a telefon.
-
Elf
aktív tag
-
zeon.hu
nagyúr
Váltottam, LG Wing let az utód.
Persze a Max 3 megmarad, abba megy a céges kártya. -
pepimama
aktív tag
-
zeon.hu
nagyúr
A 2 hónapja (állítólag alig használtan) vett 128GB-osom kipurcant (szervíz szerint szériahibás az alaplap). Hallottatok már erről a hibáról?
Tudtok ajánlani vmit a pótlására (TMX-nél 73.000-ért cserélnének alaplapot), mert nagyon megszoktam ezt a (kb. 8,7 cm széles) méretet, de örülnék, ha valaki már újat akarna...
Honor X20 Max-ra várok, hogy végre kiadják.
Használtban nem nagyon. -
pepimama
aktív tag
A 2 hónapja (állítólag alig használtan) vett 128GB-osom kipurcant (szervíz szerint szériahibás az alaplap). Hallottatok már erről a hibáról?
Tudtok ajánlani vmit a pótlására (TMX-nél 73.000-ért cserélnének alaplapot), mert nagyon megszoktam ezt a (kb. 8,7 cm széles) méretet, de örülnék, ha valaki már újat akarna...
-
zeon.hu
nagyúr
MIUI topik
Ott van crok is, neki biztosan lesz használható ötlete. -
Móncsa
aktív tag
Sziasztok! A Mi Max2 mostanában azt csinálja, hogy nem érzékel semmit sem a képernyő , újra kell indítani a telefont majd vagy jó lesz vagy nem , hetente egyszer biztosan "lefagy" . Mi lehet a gond mi lehet a megoldás? Köszönöm.
-
zeon.hu
nagyúr
-
storm4
aktív tag
-
zeon.hu
nagyúr
Mivel a Xiaomi láthatóan nem ad ki mostanában óriás mobilt, így lehet, hogy Honor lesz az utód:
Honor X20 Max 5G -
satmen
tag
-
zeon.hu
nagyúr
-
satmen
tag
A tárhelynél az egyéb (8GB) címszó alatt lévő dolgokat hogyan lehet megnézni, törölni? (miből tevődik össze az a 8GB)
-
zeon.hu
nagyúr
-
krampoosz
tag
-
pepimama
aktív tag
Nem tudjátok miért nem lehet rá Netflix-alkalmazást telepíteni (Uccsó MIUI-t használom)?
Google Playnél azt írja, hogy "nem kompatibilis az eszközömmel".
-
AttilaMvh
tag
Kínomban ( nagyon belassult, és rengeteg alkalmazást használok, gyakorlatilag laptopot helyettesít a telefon) váltottam egy Poco X3 8/256 Pro-ra. Kb ugyanannyiba került, mint 3 éve a Max3. Hát repülőgép a régi mellett, de EU régiós rommal, vagyis tárcsázó, üzenetküldő mind guglis, buták a Miui appjaihoz képest, és az a centi szélességben qrvára hiányzik :( Rom-csere, mókolás nem opció,így hát most szokom...
-
zeon.hu
nagyúr
-
Fernet
senior tag
-
zeon.hu
nagyúr
MIUI névjegyeknél más se tud szóközt írni?
Nemrég frissült, jól sikerült... -
zeon.hu
nagyúr
Yt-on millió videó van róla, a tempered glass felrakása igen egyszerű.
(Ha utána marad a szélén némi levegő, azt el lehet tüntetni: vagy kaptál hozzá némi olajat vagy növényi olaj és egy vékony ecset.) -
pepimama
aktív tag
-
pepimama
aktív tag
KÖSZ, de Zeon.hu már #3762-nél leírta!
-
zeon.hu
nagyúr
-
pepimama
aktív tag
A hsz szerkesztőben van link gomb (lánc ikon az "off" mellett jobbra)
Tempered mindenképpen legyen rá!
Hogy honnan, az tőled függ, én általában 2-3 darabot szoktam rendelni (kínából, megbízható eladótól).Tok viszont egyéni preferencia kérdése. Én nem használok (van kettő is itthon), mert övre fűzhető oldaltáskában hordom, tokkal már nem fér bele (van benne még egy céges telefon és sok kis apróság a munkához).
KÖSZI nagyon a linkest IS!
Nem értem, hogy mi a különbség az 1500 és a 8000,-Ft-os tempered között (csak a Nillkin-név, vagy az tényleg jobb)? -
zeon.hu
nagyúr
A hsz szerkesztőben van link gomb (lánc ikon az "off" mellett jobbra)
Tempered mindenképpen legyen rá!
Hogy honnan, az tőled függ, én általában 2-3 darabot szoktam rendelni (kínából, megbízható eladótól).Tok viszont egyéni preferencia kérdése. Én nem használok (van kettő is itthon), mert övre fűzhető oldaltáskában hordom, tokkal már nem fér bele (van benne még egy céges telefon és sok kis apróság a munkához).
Tempered Glass, én innen vettem mindet.
(Aliexpress) -
zeon.hu
nagyúr
Megvettem, tényleg új (vagy annak néz ki
). JUHÉÉ!
Van vmi speckó tok, vagy fólia, amit ajánlotok rá? Eddig Nillkin-es voltam, de rákerestem itt és a LoveMei-t is ajánlották (jobban védőnek tűnik, Max 1-et már törtem
és sajna néha le szoktam ejteni ).Nillkin Frosted Shield [https://tok-shop.hu/Xiaomi-Mi-Max-3-Muanyag-hatlap-vedotok-stand-Nillkin-Super-Frosted-piros?gclid=EAIaIQobChMI_M_b9_C88AIVCAB7Ch3now42EAQYASABEgIZy_D_BwE] itthon 2.500
Love Mei itthon 16.000, Kínából 8000,-Ft (de ehhez adnak tempered glasst is) [https://www.aliexpress.com/item/32919441555.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.273b7bf869gC8U&algo_pvid=f0cdb59f-6b91-4cac-b969-ff008eab903e&algo_expid=f0cdb59f-6b91-4cac-b969-ff008eab903e-2&btsid=0bb0623e16205725788691297efb0d&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_]
Vennék még tempered glass-t is, de a Nillkin itthon 8000,-Ft és talán LoveMei-es hez elég amit adnak, vagy megéri ez? [https://www.mobilasz.hu/xiaomi-mi-max-3-nillkin-3d-cp-max-uvegfolia-0-3mm-9h-a-teljes-kepernyot-vedi-fekete-p@130053?ads_canpany=2019&gclid=EAIaIQobChMIrcmE-ue88AIVEm8YCh2CVA6qEAQYBSABEgK2bfD_BwE]
Esetleg elég ez a Wozinsky-fólia 1300,-Ft-ért? [https://www.energydirect.hu/Wozinsky-9H-edzett-uveg-kepernyovedo-folia-Xiaomi-Mi-Max-3-keszulekhez-d19007.htm]
Kamerára is kell külön fólia [https://www.notebook-alkatresz.hu/temp-glass065022-xiaomi-mi-max-3-atlatszo-hatso-kamera-vedo-folia-tempered-glass-edzett-uveg/pd/1594183?utm_source=argep.hu&utm_medium=cpc&utm_term=Temp-glass065022&utm_campaign=K%C3%A9perny%C5%91v%C3%A9d%C5%91%20f%C3%B3lia]?
Max1 után ezt nem akarom törni, előre is kösz a tanácsokat!
Bocs, hogy nem sikerült linket jól berakni, nem [...] közé kell?A hsz szerkesztőben van link gomb (lánc ikon az "off" mellett jobbra)
Tempered mindenképpen legyen rá!
Hogy honnan, az tőled függ, én általában 2-3 darabot szoktam rendelni (kínából, megbízható eladótól).Tok viszont egyéni preferencia kérdése. Én nem használok (van kettő is itthon), mert övre fűzhető oldaltáskában hordom, tokkal már nem fér bele (van benne még egy céges telefon és sok kis apróság a munkához).
-
pepimama
aktív tag
Megvettem, tényleg új (vagy annak néz ki
). JUHÉÉ!
Van vmi speckó tok, vagy fólia, amit ajánlotok rá? Eddig Nillkin-es voltam, de rákerestem itt és a LoveMei-t is ajánlották (jobban védőnek tűnik, Max 1-et már törtem
és sajna néha le szoktam ejteni ).Nillkin Frosted Shield [https://tok-shop.hu/Xiaomi-Mi-Max-3-Muanyag-hatlap-vedotok-stand-Nillkin-Super-Frosted-piros?gclid=EAIaIQobChMI_M_b9_C88AIVCAB7Ch3now42EAQYASABEgIZy_D_BwE] itthon 2.500
Love Mei itthon 16.000, Kínából 8000,-Ft (de ehhez adnak tempered glasst is) [https://www.aliexpress.com/item/32919441555.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.273b7bf869gC8U&algo_pvid=f0cdb59f-6b91-4cac-b969-ff008eab903e&algo_expid=f0cdb59f-6b91-4cac-b969-ff008eab903e-2&btsid=0bb0623e16205725788691297efb0d&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_]
Vennék még tempered glass-t is, de a Nillkin itthon 8000,-Ft és talán LoveMei-es hez elég amit adnak, vagy megéri ez? [https://www.mobilasz.hu/xiaomi-mi-max-3-nillkin-3d-cp-max-uvegfolia-0-3mm-9h-a-teljes-kepernyot-vedi-fekete-p@130053?ads_canpany=2019&gclid=EAIaIQobChMIrcmE-ue88AIVEm8YCh2CVA6qEAQYBSABEgK2bfD_BwE]
Esetleg elég ez a Wozinsky-fólia 1300,-Ft-ért? [https://www.energydirect.hu/Wozinsky-9H-edzett-uveg-kepernyovedo-folia-Xiaomi-Mi-Max-3-keszulekhez-d19007.htm]
Kamerára is kell külön fólia [https://www.notebook-alkatresz.hu/temp-glass065022-xiaomi-mi-max-3-atlatszo-hatso-kamera-vedo-folia-tempered-glass-edzett-uveg/pd/1594183?utm_source=argep.hu&utm_medium=cpc&utm_term=Temp-glass065022&utm_campaign=K%C3%A9perny%C5%91v%C3%A9d%C5%91%20f%C3%B3lia]?
Max1 után ezt nem akarom törni, előre is kösz a tanácsokat!
Bocs, hogy nem sikerült linket jól berakni, nem [...] közé kell? -
pepimama
aktív tag
Legrosszabb esetben vásárolsz Aliról durván 10-15 dollárért eredeti akkut hozzá, és kicserél(tet)ed. Nekem a Max1 pontosan a garancia előtti egy hónapig bírta, felpúposodott az akkuja és ledobta a képernyőt. Garanciásan kicserélték az akkut, de valami viccet tettek bele, mert két napot ment, aztán se kép se hang. Akkor vettem a Max3-at, és vak tyúk is talál szemet felkiáltással rendeltem Kínából egy eredetinek jelzett akkut a Max1-hez, azzal, hogy ha nem sikerül feltámasztani, akkor max buktam az akku árát, és így jártam. Adtak hozzá szétszerelő cuccot, mini csavarhúzót, műanyag "feszítővasat" meg "gitárpengetőt", és kétoldalán ragacs-csíkot, egy óra alatt ki volt cserélve az akku, és láss csodát, beindult a kicsike. Azóta eltelt két és fél év, a Max1 pedig mai napig működik mint zenelejátszó Bluetooth-os hangszórókkal. Napi fél-egy óra zenehallgatással kb egy hetet tart az akkuja, az állandó Wifin kívül egyéb nem meríti.
Úgyhogy ne az akku tartson vissza a vásárlástól, inkább, hogy a Max3 is már kezd a Miui12 alatt ellustulni ennyi év után, időnként rendesen laggol. Max3 4/64-es változatom van, és 200+ app van telepítve rá, két Simm-el használom, de egy kínai Simm adapter jóvoltából, amit eltakar a telefontok, egyszerre 2 Simm és a 128Gb-os SD kártya használható. Kicsit púpos így a tok, de engem nem zavar.
Az viszont annál inkább, hogy nem látom mire fogom majd lecserélni, ha bedobja a törülközőt, mert minden új péklapát piszok magas, és sajnálatosan keskeny. A megfizethető táblagépek meg hardverben és kamerában vizet sem vihetnek a közép kategóriás telefonoknak.Kösz szépen, akkor majd hívlak szerelni!😉
Megnézek ma egy elvileg új 128 Gb-os darabot, remélem látszik majd rajta valahogy, ha már használt, de elbizonytalanít, hogy van-e olyan, aki min. 1-2 évig őriz egy telót eladás helyett...
-
AttilaMvh
tag
Legrosszabb esetben vásárolsz Aliról durván 10-15 dollárért eredeti akkut hozzá, és kicserél(tet)ed. Nekem a Max1 pontosan a garancia előtti egy hónapig bírta, felpúposodott az akkuja és ledobta a képernyőt. Garanciásan kicserélték az akkut, de valami viccet tettek bele, mert két napot ment, aztán se kép se hang. Akkor vettem a Max3-at, és vak tyúk is talál szemet felkiáltással rendeltem Kínából egy eredetinek jelzett akkut a Max1-hez, azzal, hogy ha nem sikerül feltámasztani, akkor max buktam az akku árát, és így jártam. Adtak hozzá szétszerelő cuccot, mini csavarhúzót, műanyag "feszítővasat" meg "gitárpengetőt", és kétoldalán ragacs-csíkot, egy óra alatt ki volt cserélve az akku, és láss csodát, beindult a kicsike. Azóta eltelt két és fél év, a Max1 pedig mai napig működik mint zenelejátszó Bluetooth-os hangszórókkal. Napi fél-egy óra zenehallgatással kb egy hetet tart az akkuja, az állandó Wifin kívül egyéb nem meríti.
Úgyhogy ne az akku tartson vissza a vásárlástól, inkább, hogy a Max3 is már kezd a Miui12 alatt ellustulni ennyi év után, időnként rendesen laggol. Max3 4/64-es változatom van, és 200+ app van telepítve rá, két Simm-el használom, de egy kínai Simm adapter jóvoltából, amit eltakar a telefontok, egyszerre 2 Simm és a 128Gb-os SD kártya használható. Kicsit púpos így a tok, de engem nem zavar.
Az viszont annál inkább, hogy nem látom mire fogom majd lecserélni, ha bedobja a törülközőt, mert minden új péklapát piszok magas, és sajnálatosan keskeny. A megfizethető táblagépek meg hardverben és kamerában vizet sem vihetnek a közép kategóriás telefonoknak. -
zeon.hu
nagyúr
Ha van rajta tempered glass, akkor nagy gond nem lehet.
-
pepimama
aktív tag
Üdv!
Én nemrég vettem használtat, mert valakinek sikerült összetörni a régit és nincs olyan telefon a piacon idén, amire le akartam/tudtam volna cserélni.
(Persze, egy S21 Ultra mondjuk, de annyi pénzt csak számtanpéldában láttam eddig...
)
Szerencsére alig volt használva, szinte csak otthon, ez látszott is rajta.AccuBattery:
Sokra nem mégy vele, mert az ilyen alkalmazásnak kell jópár hét és töltés, hogy valós értéket mutasson.
Tehát ha frissen teszed fel, az kb fölösleges.
Nézd meg az eladót, nézd meg a telefont, többet nem nagyon tehetsz.
Ha itt a hardverapro-n találsz, ott vannak értékelések az eladóról.KÖSZÖNÖM SZÉPEN az Accu-s oktatást!
Akkor így nagy lutri lesz nekem a vásárlás
Ha vki szépen megtörli a telót és nem karcos, akkor sosem veszem észre, hogy nagyon használt
, na mindegy majd reménykedem....de tényleg KÖSZÖNÖM! -
zeon.hu
nagyúr
Sziasztok! 128 G-os Mi Max 1-ről váltanék 3-ra (aksi gyengül és jó lenne a Miui 12), de már csak használt Max 3-as kapható
és 64 Gb nem elég. Az összefoglalót végigolvastam, 3000 kommentre nincs időm, de pótolom 
Utódnak most vettem egy Poco F3-at (Xiaomi Store írta, hogy nem lesz kapható itthon), de sajna zavaróan kicsi a Max után, gondolom ismerős a probléma...Hiányzik az a +1 cm szélesség.
Segítséget kérnék, hogy ugye nincs semmi nagy baja, érdemes venni a Max 3-at, hozzászoktam a 80+ mm szélességhez, és nem fogom modolni.Mire kell figyelni használt vásárlásnál? (abszolút hüje vagyok hozzá
) Azt találtam ki, hogy AccuBattery alkalmazással megnézem az eladó telón, hogy milyen állapotban van az aksi és, hogy lát6óan nem karcos-e, de más nem jut eszembe. Előre is KÖSZÖNÖK minden javaslatot! 
Nem szívesen veszek használtat, de már csak Ebayen van új Kínából, amit tuti még megadóztatnak és 90 helyett gondolom kb. 130.000,-Ft-ra jönne ki vámokkal, mint az új Poco F3 256Gb, míg a használt kb. 50.000, és Ebayről még nem rendeltem, de ha vki segít és ajánlja belevághatok, mert nincs más jó teló
.
Az egyik eladó: https://www.jofogas.hu/pest/Xiaomi_Mi_Max_3_117278530.htm
Állítólag csak párszor használta és frissítette a Miui 12-re, a kép szerint.
A másik eladó: Facebook-on hirdeti kb. 1 évig használta és szerette, állítólag egy szervízben megkarcolták a kijelzőjét, ezért most a napokban cseréltetné a hivatalos Wayteq-nél 20.000-ért a kijelzőt.
Csak úgy merném venni tőle, ha odamegyek a szervízhez és látom a papírt a friss cseréről és az AccuBattery szerint se túl rossz az aksi.
https://www.facebook.com/marketplace/item/387042592253144/?ref=search&referral_code=marketplace_search&referral_story_type=post&tracking=browse_serp%3Aaac0efa9-dec3-4279-bc0d-b9a70e00ddef
Bocs, ha sok volt,(8 év után ez lenne a 3. Xiaomim, izgulok) előre is KÖSZ!Üdv!
Én nemrég vettem használtat, mert valakinek sikerült összetörni a régit és nincs olyan telefon a piacon idén, amire le akartam/tudtam volna cserélni.
(Persze, egy S21 Ultra mondjuk, de annyi pénzt csak számtanpéldában láttam eddig...
)
Szerencsére alig volt használva, szinte csak otthon, ez látszott is rajta.AccuBattery:
Sokra nem mégy vele, mert az ilyen alkalmazásnak kell jópár hét és töltés, hogy valós értéket mutasson.
Tehát ha frissen teszed fel, az kb fölösleges.
Nézd meg az eladót, nézd meg a telefont, többet nem nagyon tehetsz.
Ha itt a hardverapro-n találsz, ott vannak értékelések az eladóról. -
pepimama
aktív tag
Sziasztok! 128 G-os Mi Max 1-ről váltanék 3-ra (aksi gyengül és jó lenne a Miui 12), de már csak használt Max 3-as kapható
és 64 Gb nem elég. Az összefoglalót végigolvastam, 3000 kommentre nincs időm, de pótolom 
Utódnak most vettem egy Poco F3-at (Xiaomi Store írta, hogy nem lesz kapható itthon), de sajna zavaróan kicsi a Max után, gondolom ismerős a probléma...Hiányzik az a +1 cm szélesség.
Segítséget kérnék, hogy ugye nincs semmi nagy baja, érdemes venni a Max 3-at, hozzászoktam a 80+ mm szélességhez, és nem fogom modolni.Mire kell figyelni használt vásárlásnál? (abszolút hüje vagyok hozzá
) Azt találtam ki, hogy AccuBattery alkalmazással megnézem az eladó telón, hogy milyen állapotban van az aksi és, hogy lát6óan nem karcos-e, de más nem jut eszembe. Előre is KÖSZÖNÖK minden javaslatot! 
Nem szívesen veszek használtat, de már csak Ebayen van új Kínából, amit tuti még megadóztatnak és 90 helyett gondolom kb. 130.000,-Ft-ra jönne ki vámokkal, mint az új Poco F3 256Gb, míg a használt kb. 50.000, és Ebayről még nem rendeltem, de ha vki segít és ajánlja belevághatok, mert nincs más jó teló
.
Az egyik eladó: https://www.jofogas.hu/pest/Xiaomi_Mi_Max_3_117278530.htm
Állítólag csak párszor használta és frissítette a Miui 12-re, a kép szerint.
A másik eladó: Facebook-on hirdeti kb. 1 évig használta és szerette, állítólag egy szervízben megkarcolták a kijelzőjét, ezért most a napokban cseréltetné a hivatalos Wayteq-nél 20.000-ért a kijelzőt.
Csak úgy merném venni tőle, ha odamegyek a szervízhez és látom a papírt a friss cseréről és az AccuBattery szerint se túl rossz az aksi.
https://www.facebook.com/marketplace/item/387042592253144/?ref=search&referral_code=marketplace_search&referral_story_type=post&tracking=browse_serp%3Aaac0efa9-dec3-4279-bc0d-b9a70e00ddef
Bocs, ha sok volt,(8 év után ez lenne a 3. Xiaomim, izgulok) előre is KÖSZ! -
krampoosz
tag
-
zeon.hu
nagyúr
-
krampoosz
tag
-
zeon.hu
nagyúr
Nekem a céges A41-en se megy, pedig abban Telekom előfizetéses kártya van.
Be van kapcsolva azon pedig. -
krampoosz
tag
Köszönöm a választ. Kipróbáltam, nálam sem működött. Tkom dominós vagyok, felhívtam a 1414-et. voLTE rendben, de a vowifit csak előfizetéses számra tidják beállítani.
-
zeon.hu
nagyúr
Sry, természetesen vowifi.
Sim kártya beállításban ott van a "Híváskezdeményezés wifi használatával"Tesztelés: tedd repülő üzemmódba, kapcsold be a wifit és indíts egy hívást.
Nálam sajnos nem működik, de a neten többen is írják Mi Max 3-nál ezt. -
krampoosz
tag
-
zeon.hu
nagyúr
-
krampoosz
tag
-
zeon.hu
nagyúr
-
krampoosz
tag
-
zeon.hu
nagyúr
-
krampoosz
tag
-
zeon.hu
nagyúr
Jó volt a kód, sokszor próbáltam. Rájöttem, hogy ha beütöm a tárcsázóba (gyári) először check enable, ha mégegyszer, akkor disable, ezt jelzi is a kó beütése után. Disable után már megtalálható a sim beállításoknál a voLTE kapcsoló, köszönöm!
Az értesítő sávban viszont nem jelzi ki a voLTE funkciót.
Még az Engedélyezés menüpont nincs a sim beállításoknál, ami a te képenyődön megvan, annak mi a funkciója?
Értesítőn nem jelenik meg sajnos.
Viszont hívás közben írja, ha VoLte hívás megy.
(Azt hiszem, "HD" van kiírva)"Engedélyezés", az a sim kártyát tiltja/engedi.
-
krampoosz
tag
Jó volt a kód, sokszor próbáltam. Rájöttem, hogy ha beütöm a tárcsázóba (gyári) először check enable, ha mégegyszer, akkor disable, ezt jelzi is a kó beütése után. Disable után már megtalálható a sim beállításoknál a voLTE kapcsoló, köszönöm!
Az értesítő sávban viszont nem jelzi ki a voLTE funkciót.
Még az Engedélyezés menüpont nincs a sim beállításoknál, ami a te képenyődön megvan, annak mi a funkciója?
-
zeon.hu
nagyúr
-
krampoosz
tag
-
zeon.hu
nagyúr
Köszönöm szépen, valamelyest javult, de még mindig akadozik, visszhangzik néha a másik oldalon! Ne is próbálkozzak downgrade-elni? Végleg téglásítom?
Nem olyan egyszerű téglát gyártani

Viszont én régóta nem csináltam, nem is néztem utána.
Van egy általános MIUI topik [link] is itt, esetleg kérdezz rá ott. -
MolnarZolee
tag
Köszönöm szépen, valamelyest javult, de még mindig akadozik, visszhangzik néha a másik oldalon! Ne is próbálkozzak downgrade-elni? Végleg téglásítom?
-
zeon.hu
nagyúr
Azt merre találom? Köszi szépen a segítséget!
-
MolnarZolee
tag
-
zeon.hu
nagyúr
Sziasztok! Olvastam az anti rollback dologról, viszont a hiányos angol tudásom miatt nem derült ki számomra egyértelműen, hogy a legfrissebb global stable-ről tudok-e downgrade-elni egy 2018-as dev romra!? A hívó félnél jelentkező visszhangzás, akadozás miatt szeretnék kipróbálni egy régebbi romot.
VoLte hívás aktív?
Előbb azt kapcsold ki, valószínűleg az okozza a gondot. -
MolnarZolee
tag
Sziasztok! Olvastam az anti rollback dologról, viszont a hiányos angol tudásom miatt nem derült ki számomra egyértelműen, hogy a legfrissebb global stable-ről tudok-e downgrade-elni egy 2018-as dev romra!? A hívó félnél jelentkező visszhangzás, akadozás miatt szeretnék kipróbálni egy régebbi romot.
-
zeon.hu
nagyúr
-
zeon.hu
nagyúr
Majd oszd meg velünk, hogy mi lett az utódja. Kíváncsi vagyok, hogy lehet-e egy szélesebb valamirevaló utódot vásárolni az elkövetkezőkben. A most megjelent Samsung A72 biztatónak tűnik, de árban nem közel áll, és így is 1 cm-el keskenyebb. Ha a cég hajlandó felszerelni egy ilyennel, akkor elfogadom, de a saját zsebemnek vastag még az ára.
Vettem gyorsan egy használt Mi Max 3-at...
Utódja majd valamikor nyáron vagy ősszel.
-
AttilaMvh
tag
Majd oszd meg velünk, hogy mi lett az utódja. Kíváncsi vagyok, hogy lehet-e egy szélesebb valamirevaló utódot vásárolni az elkövetkezőkben. A most megjelent Samsung A72 biztatónak tűnik, de árban nem közel áll, és így is 1 cm-el keskenyebb. Ha a cég hajlandó felszerelni egy ilyennel, akkor elfogadom, de a saját zsebemnek vastag még az ára.
-
zeon.hu
nagyúr
-
jimpo
őstag
Sziasztok
Én nem vagyok valami aktív, de követem ki mire cseréli majd le.
A Max 3 után én Pocophone F2 Pro-t vettem fél éve.
Amit azóta sem használok napi szinten.
Nekem sem jön be a 20:9 képarány.
Persze maga a telefon pazar, meg a képe is de egyszerűen hiányzik a 18:9 "nyújtotta" kép. Az tuti hogy jóval pattogósabb ketyere mint a Max 3 -
#22743424
törölt tag
El is kapkodták rögtön. Nézegettem én is de arra már nem igen lesz frissítés a jövőben sztem.
-
zeon.hu
nagyúr
Nem kapható...
El lehet gondolkozni rajta, de mégiscsak egy másfél éves technika.
Mondjuk nem rossz!
-
krampoosz
tag
Mate 20X 5G? T-nél most 150 eFt dominóval, de listaáron is ugyanennyi.
https://www.telekom.hu/shop/termek/Huawei+Mate+20X+5G+Dual+SIM--HUA+MATE+20X+5G+DS++GRN?contractType=newPrepaid&sku=jsku1754629655&paymentType=FULL&preselectedTariffplanBundleSkuId=sku2120018
-
#22743424
törölt tag
-
zeon.hu
nagyúr
Gyengébbek ugyan az X3 Pro-nál, de a Motorola Moto G9 Plus vagy a ZTE Axon 20 talán megfelelő utódja lehet a Mi Max 3-nak, nekem egyedül ez a 20:9es képarány a taszító, ebből adódóan 1 cm-el keskenyebbek a Mi Max 3nál, viszont picivel hosszabbak.
-
Trk.Adam87
aktív tag
Gyengébbek ugyan az X3 Pro-nál, de a Motorola Moto G9 Plus vagy a ZTE Axon 20 talán megfelelő utódja lehet a Mi Max 3-nak, nekem egyedül ez a 20:9es képarány a taszító, ebből adódóan 1 cm-el keskenyebbek a Mi Max 3nál, viszont picivel hosszabbak.
-
zeon.hu
nagyúr
-
#22743424
törölt tag
-
zeon.hu
nagyúr
-
#22743424
törölt tag
Rendeltem egy Velvet-et a vodától. Meglátjuk, hogy barátok leszünk-e
Persze jobb lett volna egy V60 csak az is irreálisan sok pénz . -
F.B.I.
veterán
-
zeon.hu
nagyúr
-
F.B.I.
veterán
-
MolnarZolee
tag
Sziasztok! Van egy olyan gondom, hogy sokan panaszkodnak, hogy engem halkan hallanak és magukat nagyon visszhangozva. Ha kihangosítom, akkor minden oké. Nemrég jött vissza hivatalos szervízből kijelzőcsere miatt. Előtte nem panaszkodott senki. A legfrissebb global rom van rajta. Mi lehet a baj?
-
#22743424
törölt tag
Szerintem már nem, mivel már az eu rommal is leálltak nála.
Én valtottam Poco X3-ra üzemidő még jobb is talán, sokkal gyorsabb a készülék , sztereó is, egyedül a nyújtott kijelző miatt voltak aggályaim de Netflix, HBO GO teljesen élvezhető. Most, hogy 65K körül lehet venni használt példányokat, én szereztem is egy 2 hetes készüléket. Elégedett vagyok vele, a Mi Max 3 meg ment tovább szerető kezekbe, még emberi áron.
Az egy nagyon jó készülék
csak lenne egy kicsit nagyobb a kijelzője! Én nem akarok 6,8 col alatt telefont ha törik ha szakad
-
zeon.hu
nagyúr
-
F.B.I.
veterán
Szerintem már nem, mivel már az eu rommal is leálltak nála.
Én valtottam Poco X3-ra üzemidő még jobb is talán, sokkal gyorsabb a készülék , sztereó is, egyedül a nyújtott kijelző miatt voltak aggályaim de Netflix, HBO GO teljesen élvezhető. Most, hogy 65K körül lehet venni használt példányokat, én szereztem is egy 2 hetes készüléket. Elégedett vagyok vele, a Mi Max 3 meg ment tovább szerető kezekbe, még emberi áron.
-
#22743424
törölt tag
Ez a készülék megkapja még a Miui 12.5-öt? Tud valaki valamilyen információt evvel kapcsolatban?
-
#22743424
törölt tag
-
#22743424
törölt tag
Félreértettél, én nem használok egykezes módot, és nincs is rá igényem, minél nagyobb képernyőn szeretek tapenyolni, csak az szélességben is legyen nagy. A hosszú keskeny sok colos méret a bajom, és azt nem tudom felfogni, hogy mitől jó a 20:9 arány? Se álló, se fekvő helyzetben nem előnyös sem olvasni, sem média tartalmat élvezhetően nézni- számomra. Ezekre a 20:9 arányúakra mondtam, hogy nehogy már egy kézzel lehetne alapból használni nincs az a hüvelykújj, ami elérné a képernyő aljától a tetejéig mindent. Nem az egykezes mód használatára értettem, az ha van, akkor úgyis egy, a képernyő korlátozott részére kicsinyített méretet használ, bármekkora legyen is az eredeti méret. Bocs ha valakit itt megbántott a hozzászólásom!
Kedvencem a Max3, csak nem találok méltóan méretes utódot neki, ez a bajom :)Ezt akkor totál félreértettem
-
AttilaMvh
tag
Nekem simán megy az egykezes használat.
Van a telefonban egykezes mód! Szerintem itt mindenki tudja, hogy aki ezt a telefont vette mire számítson .Ez egy réteg telefon.Nekem tetszik a kijelző mérete és én már nem nagyon szeretnék vissza menni kisebb kijelzővel felszerelt telefonhoz.
Akinek nem tetszik ne vegyen ilyen nagy kijelzővel rendelkező telefont, de ez már egy agyonra lerágott csont.Félreértettél, én nem használok egykezes módot, és nincs is rá igényem, minél nagyobb képernyőn szeretek tapenyolni, csak az szélességben is legyen nagy. A hosszú keskeny sok colos méret a bajom, és azt nem tudom felfogni, hogy mitől jó a 20:9 arány? Se álló, se fekvő helyzetben nem előnyös sem olvasni, sem média tartalmat élvezhetően nézni- számomra. Ezekre a 20:9 arányúakra mondtam, hogy nehogy már egy kézzel lehetne alapból használni nincs az a hüvelykújj, ami elérné a képernyő aljától a tetejéig mindent. Nem az egykezes mód használatára értettem, az ha van, akkor úgyis egy, a képernyő korlátozott részére kicsinyített méretet használ, bármekkora legyen is az eredeti méret. Bocs ha valakit itt megbántott a hozzászólásom!
Kedvencem a Max3, csak nem találok méltóan méretes utódot neki, ez a bajom :) -
#22743424
törölt tag
És tartanák meg a szélességét bakker. Vagy csináljanak olyan 8 colos táblagépet, amiben a hatdver-proci,kamera,memória, tárhely üti a felső középkategóriás telefon mércéjét, és kezel két simm-et. 4 éve vettem a Max1-emet, rajtam röhögött mindenki amikor a fülemhez tartva telefonáltam, most észre sem vesznek a Max3-al :) De mi a faxomnak kell 20 centi magas, 7 centi széles parkettléceket gyártani telefonnak? Nehogy már azt mondja valaki, hogy azzal megy az egykezes használat!
Nekem simán megy az egykezes használat.
Van a telefonban egykezes mód! Szerintem itt mindenki tudja, hogy aki ezt a telefont vette mire számítson .Ez egy réteg telefon.Nekem tetszik a kijelző mérete és én már nem nagyon szeretnék vissza menni kisebb kijelzővel felszerelt telefonhoz.
Akinek nem tetszik ne vegyen ilyen nagy kijelzővel rendelkező telefont, de ez már egy agyonra lerágott csont. -
AttilaMvh
tag
És tartanák meg a szélességét bakker. Vagy csináljanak olyan 8 colos táblagépet, amiben a hatdver-proci,kamera,memória, tárhely üti a felső középkategóriás telefon mércéjét, és kezel két simm-et. 4 éve vettem a Max1-emet, rajtam röhögött mindenki amikor a fülemhez tartva telefonáltam, most észre sem vesznek a Max3-al :) De mi a faxomnak kell 20 centi magas, 7 centi széles parkettléceket gyártani telefonnak? Nehogy már azt mondja valaki, hogy azzal megy az egykezes használat!
-
Elf
aktív tag
Szintén.
Úgy néz ki a 7 col a határ amin nem akarnak átlépni a gyártók.
Pedig Max3 házába simán férne negyobb képernyő is. -
zeon.hu
nagyúr
Dettó, semmi olyat nem gyártottak idén, amire szívesen cserélném.
Ok, S20 Ultra, de az horror áron van, Black Shark 3 Pro szintén.
Talán ha a Poco X3 Pro elkészülne, de egyre nagyobb a csend körülötte. -
#22743424
törölt tag
Nos, nézegetem a telókat melyikre váltsam le a max 3-at de egyelőre nem jutottam előrébb. Az LG Velvet ami talán megüti azt a mércét de jelenleg még drága sztem. Szóval még várok
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- GAMER PC! Ryzen 9600X / RX 9700 / 32GB DDR5 / Strix B650e-i / 1TB NVMe / 750W! BeszámítOK
- 27% - GIGABYTE B650 GAMING X AX V2 Alaplap
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte X570 R7 5700 32GB DDR4 512GB SSD RX 9060 XT 16GB Zalman S2 TG Adata 650W
- Dell 7430 2in1 360 áthajtós touchos! i7-1265U 16GB 1000GB SSD FHD IPS 1 év gar
- Telefon felvásárlás!! iPhone 11/iPhone 11 Pro/iPhone 11 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest






, na mindegy majd reménykedem....de tényleg KÖSZÖNÖM!
Persze maga a telefon pazar, meg a képe is de egyszerűen hiányzik a 18:9 "nyújtotta" kép. Az tuti hogy jóval pattogósabb ketyere mint a Max 3

