H​i​r​deté​s​

2018. január 21., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) MrPetya19

MrPetya19
(PH! addikt)

Tetszetős készüléknek ígérkezik.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#2) atikó

atikó
(őstag)

tök jó hogy kapott, de én akinek U11 van az miért vár még! :W

(#3) artist. válasza MrPetya19 (#1) üzenetére

artist.
(lelkes újonc)

:K már a 10 sem volt rossz, de az U11 kifejezetten jól sikerült.
Mintha megint jó úton lennének

LG G6, platinum

(#4) Rothmanakos

Rothmanakos
(újonc)

Egyáltalán van még gyártó, aki nem OTA frissítéseket ad ki, hanem PC-hez kötteti a telefont?:D (Amúgy remélem már nincs:D)

Sony Xperia Tablet Z2, Sony Xperia Z2 (korábban Sony Xperia S, Nokia C7, Nokia N8)

(#5) MikeWazowski

MikeWazowski
(fanatikus tag)

2018-ban van képe nem oreo-val megjelentetni....? :W :W :W :W

“You think you can take me? You need a fucking army if you gonna take me!” – Tony Montana

(#6) wesder válasza MikeWazowski (#5) üzenetére

wesder
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Tavasszal úgy is itt a 9-es Pancake.

Bring us the girl and wipe away the debt.

(#7) jotzo01 válasza MikeWazowski (#5) üzenetére

jotzo01
(lelkes újonc)

Ezt mire írtad? Sem a Htc10, sem a Htc11 nem 2018-as.

(#8) artist. válasza jotzo01 (#7) üzenetére

artist.
(lelkes újonc)

"az U11 EYEs viszont régi főverzióval érkezhet."

[ Szerkesztve ]

LG G6, platinum

(#9) MikeWazowski válasza jotzo01 (#7) üzenetére

MikeWazowski
(fanatikus tag)

Te olvasod a cikket, vagy csak a képeket nézed és már kattintasz is a hozzászólásokra? :W

“You think you can take me? You need a fucking army if you gonna take me!” – Tony Montana

(#10) pomorski válasza MrPetya19 (#1) üzenetére

pomorski
(őstag)

ja!

(#11) jotzo01 válasza artist. (#8) üzenetére

jotzo01
(lelkes újonc)

Egyrészt: érkezhet, (feltételes mód), másrészt két hete sincs 2018, ha meg vannak benne bugok, akkor az a baja mindenkinek, hogy miért siették el.

(#12) artist. válasza jotzo01 (#11) üzenetére

artist.
(lelkes újonc)

Feltétes mód ,igen. Akkor kész,zárjuk be a fórumot? Senki ne mondjon semmit amíg nincs a kezében a készülék? Vagy mit szeretnél?

LG G6, platinum

(#13) jotzo01 válasza artist. (#12) üzenetére

jotzo01
(lelkes újonc)

Nem, de ne verjük már falba a fejünket, mert egy ázsiai verziójú teló nem az éppen csak kész legújabb oprendszerrel lesz kiadva. Amúgy az emberek 90 százalékának fingja nincs arról, épp melyik verziószámú win/android/ios fut az eszközén, csak normálisan működjön.

(#14) MrPetya19 válasza atikó (#2) üzenetére

MrPetya19
(PH! addikt)

Már elérhető U11-re.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#15) blueMerle

blueMerle
(PH! kedvence)

Az U Play sem volt az a holmi filléres cucc, még ha most olcsón elérhető is, azon 6.0 van és az is marad. Szóval nem kell tapsikolni, ezek is csak egy-két készüléket frissitenek és szevasztavasz. Egyébként nem ezért váltam meg az U Play-től, magam részéről nem érzem égbekiáltónak ha nem a lefrissebb OS verzió fut rajta, csak gondoltam megjegyzem mielőtt bárki szentté avatná ezt a fantasztikus márkát.

S6 EDGE

(#16) h4h01 válasza blueMerle (#15) üzenetére

h4h01
(fanatikus tag)

Nagy sóhaj, azért hadd örüljön már akinek HTC 10-e van plíz! :U

Mondjuk kérdezhetném azt is, hogy miért az U Play-t választottad? Ne az alapján a telefon alapján akarj pálcát törni a gyártó fölött. Az a telefon nem volt jó (nagyon röviden), de ezt mindenhol megírták..Ennek ellenére lehet, hogy kapni fog még frissítést, csak gondolom a kutya nem vette..A korábbi csúcsmodellre pedig érthető okból jobban fókuszálnak, mint egy közép kategóriás, alacsonyabb számban eladott termékre, de ez szinte minden gyártónál így van..

(#17) blueMerle válasza h4h01 (#16) üzenetére

blueMerle
(PH! kedvence)

Mondtam én hogy ne? Csak tudod, én mint vásárló gigamagasról leszarom mennyi fogyott belőle, sőt azt is hogy mennyire elszabták. A kétségeid viszont eloszlatom, mert nem az U Play alapján itélem meg a gyártót, ime a lista Android vonalon: Legend, EVO 3D, One S, One Mini, One Mini 2, M7 és az utolsó, a U Play. És hidd el ha pálcát akarnék törni akkor az 5x cserélt One Mini-m, az érintőhibás EVO 3D-m vagy a térerőhibás M7-es miatt tenném.

A U Play-t szépen parkolópályára tették, én pedig eladtam bagóért a katasztrofális üzemideje miatt, és ezt utólag bánom, mert sokkal jobb lenne a lelkemnek ha rituálisan felgyújtottam volna és kántáltam volna valamit miközben a háttérben a Kokodzsambó szól - visszafelé. Tuti siker lenne a youtubeon.

[ Szerkesztve ]

S6 EDGE

(#18) Georgexy_hun válasza MrPetya19 (#14) üzenetére

Georgexy_hun
(kvázi-tag)

U11 Plus-t már alapból Oreo-val kaptam meg. Üzemidővel meg vagyok elégedve.
Előtte HTC 10-volt. Azt kétszer töltöttem már a végén míg ezt nem is kellene minden nap.
De ezért töltögetem, hogy ne menjen le 20% alá és lehetőleg 90% fölé.
Szóval remek telefon lett a Plus. KAmera az S8-al összevetve jobb, sebességben jobb, üzemidőben jobb.
Kijelzőben én is AMOLED párti lennék, mert még anno Nokia korszakban megszoktam, azóta viszon csal LCD-im voltak. Viszont ez az SLCD 6 nagyon jó lett. Jól működik az Always On Display is.
Ajánlani tudom csak.

Nokia N78 - Oppo Find 7 QHD - HTC U11 Plus CeramicBlack - Dell XPS 17 L702X - MSI Z170A Gamer Pro + i5 6600 + 8 Gb Geil DDR4 + XFX 270X OC Black Edition

(#19) Matada2.3

Matada2.3
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Nem az volt, hogy a HTC kevesebb telefont dog kiadni? Az eye széria sose volt valami kapós, se nem hasznos vagy különleges.

Finn the human --> Huawei G8

(#20) artist. válasza Matada2.3 (#19) üzenetére

artist.
(lelkes újonc)

ha tippelnem kellene ezután sem lesz az
Előbb a csúcskategóriában kellene visszaszerezni a vásárlók bizalmát,utána jöhetnek esetleg az ilyen termékek
(Nálam az U11 után most jó úton járnak, kíváncsian várom mit hoznak ki legközelebb)

[ Szerkesztve ]

LG G6, platinum

(#21) Matada2.3 válasza artist. (#20) üzenetére

Matada2.3
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Anno sokat érdeklődtem, hogy mi van a magyar képviselettel, mert hiába jó a 11 vagy akár a 11+ senki sem tud róla. Elvileg lesz valami marketing fajta a közeljövőben, bár kitudja.

Finn the human --> Huawei G8

(#22) artist. válasza Matada2.3 (#21) üzenetére

artist.
(lelkes újonc)

Rájukférne ,igenis helyük van a piacon :K

LG G6, platinum

(#23) NandorHUN

NandorHUN
(PH! addikt)

Jó neki.
Gondolkodtam ezen a telón anno S7 helyett.

Azért remélem hamarosan többi teló is kap majd ilyen jó DAC-ot.

Steam | Uplay | Origin | XboxONE JÁTÉKOK, GOLD előfizetés !! LEGJOBB ÁR !! https://hardverapro.hu/apro/steam__uplay_jatekok https://hardverapro.hu/apro/xbox_one_jatek_kulcsok__gold_elofizetes

(#24) Aweriot válasza Matada2.3 (#19) üzenetére

Aweriot
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Volt Desire Eye-om, nagyon is jó cucc volt, szörnyű aksiidővel.

"War doesn't determine who's right - only who's left." Bertrand Russell

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.