Hirdetés

2018. szeptember 26., szerda

Gyorskeresés

(#1) laleh

laleh
(PH! addikt)

Na végre!

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garanciális ügyintézés: törött is!

(#2) sheratan

sheratan
(Jómunkásember)

Ez a widget még mindig benne van? Android Eclair szólt, hogy kérné vissza most már :)

The human ear can only hear 15 FPS, or about 10 megapixels of audio.

(#3) LilProphet90 válasza sheratan (#2) üzenetére

LilProphet90
(senior tag)

Nekem még mindig nagyon bejön.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#4) h4h01 válasza sheratan (#2) üzenetére

h4h01
(senior tag)

Jah, még mindig a legjobban kinéző óra/időjárás widget..A U ultra, U play szériára viszont nem szívesen gondolok vissza..Azért jó, hogy a HTC-nél még emlékeznek rá..

(#5) Navaze 2

Navaze 2
(kvázi-tag)

Szuper. Már vártuk.

(#6) moleculez válasza sheratan (#2) üzenetére

moleculez
(PH! addikt)

Én meg azt nem értem, miért van rá szükség? (Azt leszámítva, hogy jól néz ki, kitölti a helyet a kijelzőn) Felnézek a telóból, látom milyen idő van. Ha valami kültéri programot tervezek, akkor ránézek, de amúgy tényleg nem tudom, mire jó. De mindenki meg van veszve érte, minden platformon...

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne...@abusalempictures

(#7) Badboys válasza moleculez (#6) üzenetére

Badboys
(senior tag)

Ez az időjárás akkor volt nagy sláger amikor még pl.esős időben láttad a kijelzőn,hogy esik és folyamatosan egy ablaktörlő lapát tette a dolgát. Vagy havazáskor esett a hó a kijelzőn. Viharban villámlott.Ezt valamiért a HTC elfelejtette. Pedig rendkívül látványos volt.

(#8) talos86 válasza Badboys (#7) üzenetére

talos86
(újonc)

Az új Sense miatt. Én viszont pontosan ezért szeretem a Sense felületet: abszolút letisztult, nincs semmi fölösleges csicsa, unikornis okádék és társai, mint mondjuk a TouchWiz-en. Nem is eszi meg a Sense a HTC telókat(One M7-em volt, most U11 elégedett gazdája vagyok), mint a Samsung megoldása. S6 Edge-n kismilliószor előfordult, hogy a TW megette a 3Gb ramot- pedig a gyári órán és az ébresztő widgeten kívül semmi sem volt kint a HS-en.

[ Szerkesztve ]

(#9) vinczetibor

vinczetibor
(fanatikus tag)

Néhány napja megkaptam az indiai régiós telefonomra a frissítést. Nekem nagy csalódás. Kb. fele lett az amúgy sem túl erős SOT mióta fent van az oreo.

Samsung S8+, HTC U Ultra, Huawei Mate 8 3/32, Lenovo Vibe Z

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.