Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz Matada2.3 #15 üzenetére

    Csak ebben az a roppant kellemetlen, hogy a felhasználók visszasírják a 4.4 körüli android verziót, mert az stabil volt, nem voltak nagy nyűgjei, és működött rendesen. Ma egyre inkább az a szokás (7.x és 8.x esetén is), hogy bugos, hibákkal teli android frissítések jönnek, majd visszavonják őket, majd kijön egy patchelt, és... és a felhasználó meg azt érzi, hogy ez így rossz. Nem így kellene működnie.

    Komolyan mondom egyre inkább nevetek azon, amikor azt olvasom telefonteszteknél / híreknél, hogy nem kell aggódni, jön az Oreo a telefonra. Jön a fenét, egy régen closed béta szintű bughalmaz, az jön, és elég sok gyártónál látunk ilyen.

    Anno amikor vettem a Oneplus 3T-t, úgy voltam vele, hogy jajj de jó, jön a 7.0 a telefonra, meg talán a 8.0 is fog. Most itt van a telefon 7.0-ás alapú 4.1.3-as OOS-el, és meguntam, hogy a (gyári, hivatalosan stabilnak jelölt) frissítéseket feltegyem rá, mert hol a Bluetooth rakoncátlankodik, hogy az aksi merül gyorsabban, mint a Titanic, hol valami más nyűgje van.

    Ki a fenének van kedve ahhoz, hogy bétateszter legyen?

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák