Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Lirion #75 üzenetére

    Jó, akkor megpróbálom még egyszer, de utána tényleg hagyjuk, mert nem értjük egymást. 10-12 órás kijelzőhasználat csudijó, de ettől még ugyanúgy lemerül 1 nap alatt, na jó, max 2. Ráadásul ha megnézed, akkor általában a bazi nagy tepsik bírnak csak ilyen jó üzemidővel, meg az iPhone. Egyik kategória drágább, mint a másik, ráadásul a phablet sokaknak túl nagy. Meg erre írtam, hogy bírjanak ki minél többet, a 12 óra csak egy szám volt. Üzemidőből sose elég, azt mindig lehet hova fejleszteni.

    Kijelzőben szintén van hova fejlődni. Hiába van 1-2 modell, ami tud extrát, ha a többi (és nem győzöm hangsúlyozni, hogy nem a belépő modellek) nem, még felsőbb kategóriákban sem. Például gyúrjanak rá arra, hogy fogyasszon nagyon keveset, direkt napfényben is jól olvasható maradjon, időjárásálló legyen, ne repedjen/törjön azonnal stb. Mondom, én nem a fejlődés ellen vagyok, még csak az ellen se, hogy először a legdrágább modellekben jelennek ezek meg és majd csak évek múlva köszön vissza valami az alsóbb kategóriákban. Szerintem egész egyszerűen értelmetlen dolgokkal felesleges foglalkozni (ekkora felbontás már az, de például az okosórákat is ide sorolom), az arra fordított erőforrásokat meg nyugodtan használják fel inkább a problémás területek fejlesztésére. (A Google Now meg szerintem angolul se az igazi még, neked eddig a Siri, meg a Samsung saját megoldása tetszett a legjobban.)

    De ha most ebből megint az jön át, hogy én azt akarom, hogy az olcsóbb modellekben is legyenek ilyen okosságok, azzal nem tudok mit kezdeni. Leírtam már, hogy nem. Annyi a lényeg, hogy a jelenleg legelmaradottabb területeken várnék fejlődést, nem az egyik legfejlettebben.

Új hozzászólás Aktív témák