Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rolly

    veterán

    válasz ncc1701 #198 üzenetére

    A "kolléga" jött azzal, hogy "A psa elektronika sosem volt a többiek szintjén." erre jöttem én hülye azzal, hogy igen volt probléma régen az elektronikával - le is írtam melyik időszakban - (sajnos megjegyeztem, hogy) sőt a prince motorral is volt gond és a mai napig egy nem túl jól sikerült konstrukció... És tényleg csak - én hülye - hoztam, hogy a PSA-val kapcsolatban milyen problémák merültek fel az elmúlt 20 évben ... De a "kolléga" jött hogy a PSA nincs toppon elektronikában ezt akartam cáfolni...

    Jelenleg is Peugoetm van egy 2017 Peugeot 308 GTLine felszereltséggel és most 1 hónapja rendeltünk - de már ezt is sokszor leírtam - egy Peugeot e208 Alluret.

    Tehát nekem nincs negatív sztereotípiám... Sőt régi Peugeotm se volt, mert az autót nem úgy cserélem mint más a WC papírt... :) Jelenleg 15 éves a korábbi autónk (Skoda Fabia) és eddig nekem összesen 2 autóm volt (valamint még mondjuk 5-6 félét vezettem rendszeresen korábban - 1200-es Lada, Lada Samara, Suzuki Swift, Nissan Navarra, illetve 2008tól sok új Peugeot személyautó (508 - 1,2,3 -, 3008, 208, 2008 volt nálam pár napig)

    mjani1172: olyan nagyon szuper, hogy körülbelül 6x írtam le, hogy prince és egyszer elírtam hát most akkor egyből szakértőzni kell és parasztozni kell...

    Esetleg lehet a prohardveren tiltani valakit? :D

Új hozzászólás Aktív témák