Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norb79

    őstag

    válasz mjani1172 #188 üzenetére

    98. augusztusában vettem az első autómat, Opel Astra G. Az akkor elég friss modell volt, átvettem a Schillernél, a Váci úton, és elindultam a Blaha felé. Váci úton végighasítottam, elindultam a nagykörúton és a Wesselényi utcánál megkotlott. Nem tudom ez mennyi km, de 10 biztos nincs, szóval kicsit rosszabbul bírta, mint az e-corsa. Tréler, visszavitték, és egy kábelköteget kellett benne cserélni, az nem sikerült jól, emiatt nem volt gyújtás, ha nem a jó szögben érintkezett, és hát a magyar útviszonyok között pont volt annyi mozgástere a rázkódások miatt, hogy hol érintkezett, hol nem.
    Na most kérdem én, akkor levonhatjuk e a tanulságot, hogy ez az egész belsőégésű motoros cucc teljesen kamikaze dolog volt még 98ban? Hogy gyerekcipőben járt, hogy ebből sose lesz semmi, stb?
    Aztán volt még pár autóm, de pl 2013-ban mindenféle félsz nélkül vettem Opel Astra J-t második autónak. Azzal nem is volt semmi gond, igaz a G Astra benzines volt, a J meg dízel, lehet csak a benzines autók halott ötlet?! :F

Új hozzászólás Aktív témák