Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    válasz #56573440 #44 üzenetére

    Nem vagyok paranoid, de én se tartom jó iránynak az állampolgárok teljes megfigyelését. Ez elég hülyén hangzik, de egyszer kerülj bárkinek az útjába akármilyen kicsi dologgal zsarolható leszel.
    Pl gyakori módszer ez amikor valamilyen politikai erő holdudvara szeretne ingatlant/területet megszerezni. Itthon is volt rá példa, de a ruszkiknál rendszeres.
    Esetleg nem is beszélve arról ha valami olyan beosztásban vagy egy nagyobb cégnél ahol üzleti titkok birtokában leszel. Nem véletlen kell egy nemzetbiztonsági átvilágításon a szeretőket is bevallani, mert nem mindenki Eltolcsy, hogy simán kibandzsalítsa magát a szituból..

    Lehet mondani, hogy szalagmunkás vagyok, tanyán élek, nem megyek sehova, de a legtöbb embernek van titkolni valója ami pont elég ahhoz, hogy keresztbe tegyenek neki kisebb-nagyobb dolgokban ha akarnak. Az információ hatalom és nagyon meg kell gondolni kinek a kezébe való.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák