Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kinghaxor

    aktív tag

    Sziasztok. Nagyon rég nem jártam erre, eddig a one a fiókban lapult. A gyári akku nagyon gyorsan merült és dobálta a hálózatot is. Még akkor vettem bele egy olyan akkut amit kano kolléga is írt. Ugyan onnan. Bele is raktam. A LOS van rajta. A probléma a következő. A csere óta azt csinálja, hogy amikor használom úgy merül, hogy 100 százalékról 5-6 másodperc és már csak 80 százalék aztán kicsit később már csak hatvan és így tovább 4-5 perc után már ki is kapcsol. Ilyenkor ha be kapcsolom akkor először rögtön ki kapcsol majd ha újra megpróbálom akkor be kapcsol rendesen és kB. 85 százalékról kezdi el ugyan azt csinálni mint előtte. És ezt a folyamatot egészen addig csinálja amíg megint ki kapcsol. Második indításra megint el indul de kicsit megint kevesebb akku százalékkal. És ezt egészen addig tudom folytatni amíg már be se kapcsol csak rezzen egyet. Na tegnap idáig merítettem. Aztán kikapcsolt állapotban töltőre dugtam de kB 2 perc múlva már száz százalékot mutatott a telefon. Rajta hagytam egy éjszakát de ugyan azt csinálja mint előtte. Lehet ezzel kezdeni valamit?

Új hozzászólás Aktív témák