Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Postas99

    senior tag

    válasz Stauffenberg #31 üzenetére

    Azért azt lássuk be, hogy az emberek majd 97%-nak jó a kattintok és legyen kész a kép a mobilon. A maradék 3% pedig nem ezt a szutykot fogja venni ha már jó képeket akar lőni RAW-ban és utólag sz@r@kodni egy másik programban, hogy utána elmondhassa hogy lőttem 1 fotót.
    Úgy hogy hozzáveszem ha nekem kellene RAW-ban fotózni akkor sorozatfotózásra kéne állítanom (mert én olyan dolgot fotózok amikor 100 képből választasz ki 2-t, ilyen esetben pedig RAW formátumnál kihasalna a telefon, mert képetelen lenne követni amit akarok)

    Te ezeket a képeket ki is szoktad nyomtatni, amiket mobilról fotózol? Csak azért kérdezem mert nekem nem életszerű hogy családostúl mondjuk kisgyerek mellett akár kutyával nekiállni RAW-ban fotózni, majd modani a többieknek, hogy ácsi most majd lementem majd még gyurmázok rajta itt az erős napsütésben addig igyatok meg egy limonádét, azt majd megnézhetitek hogy milyen lett a végeredmény.

    Azért meg végképp büntetném a céget hogy indiában 89e Ft-ért megkapod a telefont.. ne jöjjön senki az Áfával, köfával, béfával meg a többivel.. ott ennyi az ára nekik az unióban csak nálunk a legdrágább a készülék, és még mindig nem az ÁFA végett......

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák