Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz Drakmusz #38 üzenetére

    Ha megengeded, én annyiban módosítanék, hogy "Aki elfogadható képminőségre vágyik, az vásárol gépet."

    Ha annyi millióm lenne, ahányszor láttam végig járni a "gyerek születik >> user jó képet akar a purdéról >> vesz egy galakszihüvelyfost >> brutálisat csalódik >> vált ájfónra >> azissz@rfélhomályoskisszobábanlépkedőgyerekkeldemárazönigazolásmiattseismernéelsoha" vonalat, akkor én lennék a Lölő. Az, hogy a kiskompakt vonalat kifingatták a mobiltelefonok, már történelem, de az a fajta megapixelhajhász, több lencsés meg ultrazoom baromság, amit mostanában tolnak jól mutatja, hogy ennyi volt a technikában, innentől már a szoftver dönt, de sokat várni nem érdemes. Nem azt mondom, hogy mindenkinek milliós obikkal meg vázakkal kell járni, de hogy egy aps-c milc és kit obi páros, amit lassan egy flagship mobil feléért meg lehet kapni, bármilyen telefonnál jobb képet lő még 2-3 évre előre nézve is, arra fogadni merek. Csak hát ugye igény az valójában nincs és nem is volt a zajmentes, színeiben helyes képekre, és ezt jól mutatja a profi fotósok utómunkája is, akik LR filter nélkül már egyetlen képet sem adnak át lassan.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák