Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz ollie #14 üzenetére

    Szinte mindig a gépem hangfalára, és ma már egy alaplapi hangkari is bőven elég ahhoz, hogy ne az legyen a szűk keresztmetszet a zenei élményben -legalábbis nálam. Mobilról egy S5 mini zenei képességeire vagyok utalva, ami szintén megfelelő számomra, viszont ahogy írtam is, én főként játékokhoz használom a füliket, hogy a környezetemet kíméljem a pifpuffoktól, robbanásoktól, stb. :)

    Stauffenberg: én se bírom az in ear-t egy óránál tovább, feszítő érzés még kicsi harangokkal is egy idő után. A baj az, hogy kevés helyen lehet ki is próbálni a füliket vásárlás előtt, mert az általuk prezentált zenei élmény lehet az ízlésednek kellemes ártól függetlenül is. Van most itthon három fülim, amiből kettő 3k körüli, egy meg beszerzési forrástól függően olyan 30-50$. Nem mondanám, hogy utóbbi sokkal szebben szól számomra, mint a két olcsó. Tisztábban? Igen. Pontosabban? Igen. De karakterisztikában már nem mondanám jobbnak, számomra az egyik 3k-s Sony jobb ezen a téren, mert melegebb a hangzása, középen jobban kiemelt, és közben mélyen is erős. Szóval mivel általában nem lehet füliket próbálgatni -pedig egy harangocska ára tényleg 2 fillér-, szív mindenki, és kénytelen magának sokkal több fülest is megvenni, míg keresi az ízléséhez passzolót. Mások véleményére alapozva csak korlátozottan lehet építeni sajnos.

Új hozzászólás Aktív témák