Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • utomi

    senior tag

    válasz karfiol1 #24 üzenetére

    Na ne is mondd Őket. Sokat vacilláltam, hogy iPad Pro vagy OP8+ legyen. Volt náluk iPad jó áron megrendeltem. Nem kellett volna. Először jött egy e-mail, hogy 1-2 nap csúszás lehet a korona miatt. Ez még beleférne csak 5 nap után mondom rákérdezek mizu? Hát az volt a válasz harmadik e-mail után, hogy még semmilyen szállítási időpontot nem lát majd csak ha a külföldi raktárból elindul a cucc. Na ekkor untam meg és kértem a törlést. Amúgy a fura az volt, hogy folyamatosan leírták, hogy nagyon szívesen törlik a rendelést. Ezt minden e-mailben felajánlotta. :W Na mindegy inkább megrendeltem az OP8+ mert ez is angyon érdekelt már. De sajnálom mert nagyon egy kamu cégnek tűnik pedig régen nem volt az.
    Neked mi a tapasztalat?

    _______________________________

    (#94) Ezekiell
    Egyes Apple és Samsung tokok bőven ennyibe kerülnek. Egyébként nem értem mit kell ezen hisztizni. Azért támogatja csak az 5W-ot amúgy, hogy megvedd az OP saját töltőjét. És akkor mi van? Az Apple egy saját csatlakozó típust vezetett be csak azért, hogy más fajta kábelt ne tudj használni. Ha már vette a fáradtságot és kifejlesztette a 30W-os töltést akkor hadd kérje már, hogy a saját töltőjét vedd meg és ne a millió utánzatot. End of story. Mit kell ezen rugózni. Nem tetszik? Van Otthon 10db QI töltőd,akkor ez nem a te telód. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák