Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beeep146

    tag

    válasz HarleyCustom #37 üzenetére

    Üdv!

    Elkezdtem írni egy választ a kommentedre, olyan alapon, hogy a 6T egy IphoneX-et váltott, de a utóbbi 2 kommented után kitöröltem a francba... :-D

  • Oneil85

    csendes tag

    válasz HarleyCustom #37 üzenetére

    Lehet h neked egy kategória a Pocophone F1 és a Oneplus 6t de közel sem az. Én fogtam mindkét telefont a kezembe , ráadásául páromnak Oneplus 6t telefonja van. Anyaghasználatban nem mindegy h egy műanyag érzetű telefont vagy egy prémium érzetű telefont fogsz a kezedben. E mellett én nem is vennék olyan telefont aminél csepp bevágásnál nagyobb van felül mivel engem az már túlságosan zavar. A csepp bevágás nem zavaró, de ez az egyéni véleményem. Ráadásul az sem mindegy h a teljesítmény mellett használat közben mennyire érzed úgy h néha bedöccen a telefon tehát mennyire folyamatos azaz mennyire van optimalizálva a rendszer. Ez fogyasztásban is fontos. Hidd el nekem nem egy kategória ,de ha jól tudom ezt a tesztben is megemlítették az F1 nél. Kijelzőbe én sokkal jobban szeretem az új amoled kijelzőket, régebben inkább ips felé húztam. Kijelzőbe sem egy kategória. Az sem egy nagy hátrány h nem kell annyira túl biztosítani a telefont mivel gorilla glass 6 van rajta mi körülbelül 2x annyi leejtést kibír. Nem azt mondom h nem kell védeni a telefont, de nem egy hártány ez sem. Nekem külön tetszik a Oneplus 6t telefonban h akkumulátor üzemidőben átlag használat mellett 2 napot hozza, megtudom erősíteni a cikkben szereplő pár sort h közel jár a mate20 pro és a note 9 üzemidejéhez. Ezzel nem azt mondom h nem jó az f1 üzemideje de semmi extra. Kamera felvételekbe is ég és föld a 2 telefon. Mindent egybevetve a oneplus 6t ahogy a cikkbe is leírják " Negatívumok tehát vannak, ám nem elég mennyiségben, hogy a OnePlus pozíciója a „jól árazott csúcskészülékek” között meginogjon."
    Tehát attól h hivatalosan nincs ip szabvány és és nincs vezetékmentes töltés és még pár dolog, attól felveszi a versenyt a csúcskészülékekkel közel fél áron, és nem egy kategória az f1 el. Nézd meg élőben a 2 telefont és úgy írj véleményt. Nekem megér ennyivel többet ez a pár indok amiket leírtam például egy f1 hez képest. De azt is megértem akinek ezek a szempontok nem számítanak és inkább választják az f1et. Azzal is egyetértek ha csak az ár érték arányt nézzük az a best buy , de még 1x mondom nekem megér ennyivel többet amiket leírtam, de már nem fizetnék majdnem még 1x ennyit egy note 9 ért vagy egy mate 20 pro telóért. Tehát a csúcs telefonokhoz képest igenis nagyon jó vétel ez a telefon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák