Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marcarc

    senior tag

    válasz beeep146 #26 üzenetére

    Lassabb de használható, nem másodpercekkel lassabb, de tele a net videókkal pro kontra, szerintem egyáltalán nem rossz. Eddig az volt a baj hogy hátul volt az olvasó, most az a baj, hogy elöl van és miért nem ultrahangos. A kövi körben jön a miért nincs vezetékmentes töltés, hol a jack? HOL A LED, mindig lesz valamin fel lehet háborodni. - OP már nem a régi, elindultak a lejtőn elszaladt velük a ló, 20 euróval drágább mint a 6 volt és még sorolhatnám.

    Engem az érdekelne aki jön a poco phonenal az vesz magának? Vagy csak hallotta hogy olcsó és nem rossz ezért mindenkinek mondani kell? Amúgy miért baj az hogy pártízezerért kapsz egy minőségibb összeszerelést minőségi anyagokból? - nem tudom mennyibe kerül, 110-120? Továbbra is az a véleményem, hogy biztos jó de nem egy kategória, az viszont tuti, hogy a középkategóriás xiaomi-k jók és használhatóak.

    Az OP legalább még a lélektani határon belül ad használható készülélet, ráádasul 128 as tárhellyel a legkisebb modellben.

    [ Szerkesztve ]

  • Cifu

    nagyúr

    válasz beeep146 #26 üzenetére

    Szinte minden tesztben szóváteszik, hogy nem 100%-osan sikeres az ujjlenyomat-olvasóval feloldani a képernyőt - van, hogy mellényúl az ember, van, hogy elvben jó helyre nyúl, mégse sikerül elsőre, vagy egy picit lassabban megy, mint egyébként.

    Ahogy már mások is szóvátették, ez olyasmi, amit hagyományos fizikai ujjlenyomat-olvasóval manapság probléma nélkül megold nagyjából bárki - a Oneplus az OPO óta például.

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák