Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz #16820480 #33 üzenetére

    Arra akartam utalni, hogy van itt egy paraméter, ami "millió egy módon" állítódhat át automatikusan. Ezzel szemben ott van egy fizikai gomb, aminek a "triggerelése" :) csak kézzel történhet.

    Ennyi erővel tehetnének rá egy-egy potmétert a média- és csengetés hangerejének, és egy harmadikat mondjuk a képernyő fényerejének.

    (#29) Cifu
    " ... normális android esetében elérd a teljes némitást ... "
    Az önmagában megérne egy misét, hogy ezen a Google állandóan variál, ill. hogy az egyes agyon-custom-izált rendszerekben (Miui, Emui) szintén máshogy működik a dolog, de a lényeg - ahogy azt sheratan-nak is írtam - hogy itt egy vezérelhető / automatizálható paraméterhez rendeltek egy fix - csak kézzel állítható - kapcsolót.

    Ugye egy jobb erősítőn - amit mondjuk távvezérlővel is lehet vezérelni - pl. a hangerő szabályzó vagy motoros (hogy lekövesse azt a helyzetet, mikor a távvezérlőről állítod a hangerő) vagy nincs neki végállása (és a kijelzőn látod a hangerő szintjét).

    (#39) Tomy Yayo
    "Zsebedben le tudod fordítani, hogy elnémuljon?"
    A lefordítást csak úgy megemlítettem. Én spec. nem használom. Nálam automatizálva van a DND (ha van ébresztő, akkor az deaktiválja). Beállítható, hogy adott eseményre szintén (be)kapcsoljon a DND, de ha minden kötél szakad, akkor telefon felold (ez a mai ujjlenyomatos készülékeknél semmi idő) és ott a DND-s toggle.
    Nyilván ízlések és pofonok, de szerintem akkor okos egy okos-telefon, ha nekem ilyen dolgok miatt (és akkor mondhatnám még a bluetooth-t és GPS-t) nekem nem kell baszkurálni. Mint írtam - az esetek 90%-ra - az Android rendszer tök jól automatizálható. Nekem ez a gomb analóg kicsit "analóg" megoldásnak tűnik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák