Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pengwin

    addikt

    "a jövőre nézve sokkal inkább a praktikum oldaláról igényelnék előrelépést. Így IP-védettséget, megnyúlt kijelzőt és sokkal jobban tapadó kivitelt, hiszen a gyakorlatban ezek a fontosabbak"

    A megnyúlt kijelző miért előrelépés? :F
    Eddig minden 16:9-estől eltérő képarányú kijelző ellen fel volt hozva pl. prohardveren a képaránya. Most meg menő lett csak azért mert egy-két gyártó marketingeli?

    Értem én, hogy le lehet írni marketinganyagokban, hogy az elődhöz képest sokkal nagyobb a kijelző miközben keskenyebb lett a készülék, meg így tényleg könnyebb lehet megfogni is, de...
    Böngészéshez nem ideális, már a 16:9 is sokszor túl lapos fektetve, állítva pedig túl keskeny...
    Videóknál ott fog maradni a fekete sáv két oldalt, mert nem fognak ezekre az agyament képarányokra átállni a tartalomkészítők még jó ideig.
    A kijelző felső része már egy nagy 16:9-es készüléknél is alig érhető el pár embernek, egy 16:9-nél nyulánkabb kijelzőt meg még kevesebben fognak tudni egy kézzel hazsnálni.

    Értem, hogy valamit változtatni kell generációról-generációra, különben nem lehetne eladni sok okostelefont feleslegesen, de a változást ne keverjük már össze a marketing miatt a fejlődéssel.

    Szép telefon, ájfón dizájnt én pl. letojnám, úgy is tokba tenném.
    Minden hátrányáért cserébe legalább még mindig jó az ár-érték aránya.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv, pengwin

Új hozzászólás Aktív témák