Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kocsó

    aktív tag

    válasz gyalu 1 #2521 üzenetére

    Megnéztem én is a Vodafonos kártyámmal a mobilnetet és tényleg van egy ilyen bug, hogy pár alkalmazásnak nem megy a mobilnet. Nekem az APN beállítások wap.vodafone.net-re álltak be :W
    De elmentem ide: https://www.vodafone.hu/segithetunk/tavbeallitas és itt lekértem a telefonra az APN beállításokat.
    Telefon típusánál a 1+ THREE szövegre kidobja a telefon típusát ;)
    Értelemszerűen kell kitölteni és akkor a végén kidobja majd ezt a leírást:

    Lépjünk be a fő menübe.
    Görgessünk, és válasszuk a ( z ) "Beállítások" elemet.
    Görgessünk, és válasszuk a ( z ) "Mobilhálózatok" elemet, majd "Hozzáférési pontok nevei ".
    Nyomjuk meg a ( z ) "+" ikont.
    Görgessünk, és válasszuk a ( z ) "Név" elemet, majd adjuk meg, hogy Vodafone Internet.
    Nyomjuk meg a ( z ) "OK" gombot.
    Görgessünk, és válasszuk a ( z ) "APN" elemet, majd adjuk meg, hogy internet.vodafone.net.
    Nyomjuk meg a ( z ) "OK" gombot.
    Görgessünk, és válasszuk a ( z ) "Felhasználónév" elemet, majd adjuk meg, hogy (Nincs szükség változtatásokra. Kérjük, hagyja figyelmen kívül ezt a lépést és folytassa).
    Nyomjuk meg a ( z ) "OK" gombot.
    Görgessünk, és válasszuk a ( z ) "Jelszó" elemet, majd adjuk meg, hogy (Nincs szükség változtatásokra. Kérjük, hagyja figyelmen kívül ezt a lépést és folytassa).
    Nyomjuk meg a ( z ) "OK" gombot.
    Görgessünk, és válasszuk a ( z ) "APN típusa" elemet, majd adjuk meg, hogy "default".
    Nyomjuk meg a ( z ) "OK" gombot.
    Nyomjuk meg a ( z ) "Menü" gombot, majd nyomjuk meg a ( z ) "Mentés" gombot.
    Görgessünk az új profilra és válasszuk ki.
    Nyomjuk meg az "Home" gombot, hogy visszatérjünk a fő képernyőre.
    A telefon konfigurálva.

    Ettől függetlenül ma hívott tesóm, hogy a telefonjáról (Nokia - Windows Phone) "elment" a net, tegnap óta nem tud netezni.
    Arra gyanakszom, hogy valamit a Voda szúrt el! Szerintem... :((

    [ Szerkesztve ]

    __▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

Új hozzászólás Aktív témák