Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ronin00

    csendes tag

    Sziasztok!Néhány dolgot szeretnék megosztani, amit tapasztaltam pár nap játék után.
    Lehet kritikának vagy a játék fikázásnak is hívni( ezt majd mindenki eldönti maga)!Nem akarom senki kedvét elvenni, vagy lebeszélni a játékról ezek az én meglátásaim.
    Mielőtt megvettem olvastam pár pozitív ismertetőt(gamestar,ign stb.)és ezért döntöttem úgy, hogy megveszem(5 euro,1670 Ft).Kár volt!!! Nem az 1670 Ft-os fillérbas.ó ára miatt!
    Ez a játék a 2018-ban megjelent béta állapotában van jelenleg is(szerintem).
    -Story mission csak többjátékos módban(matchmaking)indul, vagy sehogy, nincs más opció! Értem én, hogy online, de nem fért volna bele a szóló opció?Lehet valaki jobban szeretné a story küldetéseket úgy megcsinálni, hogy nem kell loholni 3 másik játékos után, az átvezető videókat meg mindenki elszkippeli gondolkodás nélkül.Én mondjuk elszórakoztam a 3 idegennel akivel éppen összedobott, de lehet lesz akinek ez nem jön be.
    -Az ingyen lovon és nyergen kívül ne nagyon számíts másra a játéktól, semmit nem ad rewardként(itemekre gondolok), mindenért fizetned kell( a craftolásért nem, ezen csodálkoztam is!)A szintlépéssel is csak unlock van az itemekre,nem kapod meg!Megveheted x dollárért vagy aranyért a katalógusból(shop).
    -Arany farmolás! Szakmát csak arannyal tudsz kiváltani.15 arany egy szakma!Ha meg tudod csinálni a napi hét kihívást(ami az elején nem valószínű), akkor lesz 0,7 aranyad, mert 1 darabért konkrétan 0,1 aranyat kapsz(régebben 0,4/kihívás volt, NERF)! 0,4 aranyat lehet kihozni a rewardokból. Story mission-ök kezdéskor jól jönnek(csak azok meg elfogynak egy idő után, ugye)! Lehet van olyan küldi ami ad pár tizeddel többet.Vagy ott van a shop ahol 25 arany 10 dolcsi( kb. 3000 Ft, ez a legolcsóbb), ha nem akarsz 0,4 aranyért 40-60 percig rohangálni naponta a semmibe és szedegetni a növényeket,vadászgatni az állatokat!Aranyat csak a bounty hunter szakma küldetései adnak!(én így tudom)
    - A városokban is csak max. 1-2 féle küldetés lesz,a bounty hunter küldetésekkel együtt, amit ugye nem tudsz csinálni amíg nem kaparsz össze 15 aranyat és ki nem váltod! Szóval kizárásos alapon marad 1, a stranger küldetések!
    -A map nagy, ennek általában örülni szoktunk a játékokban.Egy idő után annyira nem örültem neki! Lemértem,egyszer 11 percen keresztül nyomtam a w-t, hogy eljussak A pontból B-be.A gyors utazás igazából félig gyors utazás, mert ahhoz, hogy gyors utazz először el kell lovagolnod a gyors utazás ponthoz és majd ott tudod kiválasztani, hogy hová szeretnél menni.Csakhogy nem mindenhol van gyors utazás pont!!!
    -Stranger küldetések! Az elején ez az egyik lehetőség az arany szerzésre. Ha fail lesz, nincs restart, buktad az időded és a rewardot is. Majd valamikor resetelődik, lehet csak másnap(nem tudom). Túl hosszú lett, bocsánat!

Új hozzászólás Aktív témák