Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz M5Norbi #18 üzenetére

    Csak erre a reszre reagalnek:
    "De azért lássuk be nem csak azért veszik. És a legutolsó szempont a környezetvédelem.
    Kíváncsiság, kivagyiság, én indítom a jövőt, ingyenbparkolás, olcsóbb fenntartás, menő ahogy megy ,nem büdös elég széles a paletta."
    Egyreszt a kivagyisag/en inditom a jovot csak az uj e-autoknal lehetseges, de szerintem egyelore tobb a tamogatasi kvota ellenere a nem uj hanem hasznaltan behozott.
    Masreszt a nem budos az pont kornyezetvedelem:)
    Harmadreszt olyan elkepzelhetetlen, hogy dugozni nem akarok pofekelve? Igen, draga is hogy az allo auto eszi a benzint, de az bele volt kalkulalva, engem tenyleg zavart amikor olyan munkahelyem lett hogy napi szinten kellett sokat dugoban menni, hogy kipufogok.
    Az ingyenparkolas meg az olcsobb fenntartas az mar csak a "kene egy e-auto" utani lepes volt, hogy "van mar ertelme az e-autonak". Korabban, mikor nem parkolosbol nem parkolosba jartam es napi 2x5km-t, en akkor is vettem volna kicsi elektromost, de nagyon draga mulatsag lett volna. Igy most mar racionalis is.
    A "meno ahogy megy" biztos van akit izgat, en inkabb azt emelnem ki, hogy - amig a tobbseg belsoegesu - a relativ dinamikussagaval az en vezetesi stilusom mellett ugyanaz a manover biztonsagosabb, igy osszessegeben biztos kicsivel rovidebb is az ut, de sokkal inkabb szamit a kevesebb stressz a manoverezesek soran.

Új hozzászólás Aktív témák