Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M5Norbi

    őstag

    válasz Noukoum #17 üzenetére

    Akarod mondani....

    Ha megengeded eldöntöm mit akarok mondani :)
    Szerintem mindkét csoportban vannak buta emberek. Nyilván ezek a hangos kissebbség. De ez az élet más területén is így van legyen szó bármitől.

    Bár lenne...

    Azért az ritka hogy csak az egyik oldal mondandójában legyen igazság. Az hogy van aki képtelen elfogadni hogy más ember mást lát jónak az más kérdés.

    Ilyet senki nem mondott...

    De olykor azért az az érzése az embernek hogy a sötétzöldek már holnaptól kitiltanák a bolygóról a belsőégésűeket. Aztán aki villanyautós az felsőbbrendűen autózhat akinek nem telik rá az tömegközlekedjen. Csakhát sok embernek az nem alternatíva.

    Nem értem...

    Persze hogy sok esetben jó alternatíva. Annak aki meg tudja fizetni. De az jogos hogy aki megteheti az váltson. Azon hogy a legtöbben nem tudják még megvenni azon nem tudom mit nem érteni.

    Folyamatosan fejlődik....

    Igen így van. Mégvpár év és teljesen kompromisszummentes lesz bár már most is sok esetben elfogadható.
    De azért lássuk be nem csak azért veszik. És a legutolsó szempont a környezetvédelem.
    Kíváncsiság, kivagyiság, én indítom a jövőt, ingyenbparkolás, olcsóbb fenntartás, menő ahogy megy ,nem büdös elég széles a paletta.

    Nem kell megoldódnia...

    Magad írod hogy fejlődik a hálózat. Akkor mégsincs még megoldva. De mire kell meglesz szóval ez rendben van.
    Hirtelen nem lesz folyamatában keletkezik majd. De ez viszont már megoldott ha jól tudom újrahasznosítással.

    De én nem vitázom csak leírtam amit gondolok. Nem állok egyik pártján sem. Szeretem a dieselemet, vidéken középtávra járok bele tökéletes így. De ha majd meg tudok venni egy jó villanyautót akkor megteszem. :))

    Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

Új hozzászólás Aktív témák