Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz vlevi #15 üzenetére

    sztem pont az említett boltot nagyívből érdemes kerülni ( : -ipon - szeretnek az 5-10 éve gyári garos cuccokra is egy évet adni, sokszor drágábban mint ahol megadják az 5-10 évet és nagyrészt nincs gyári gar hanem "standard" van, így nevezik legálisan a szürke-fekete ****** csalást ( :

    kovacs65
    ez a ph-n bevett szokás a "szerzőktől", legtöbb hibát gugli'/word kidobja, de valszeg nem tudják használni ezeket mert nem értenek az it-hez - ezt nem én mondtam ((( : -, és ha szóvá teszem jön az h én h írok ( : - hát elég carul' az tény, de jellemzően helyesen és ez nem "cikk" hanem egy szimpla komment, lusta disznó vagyok, én megtehetem, "szerzőként" a saját kezem törném el egyesek helyében -

    FlashLed
    minden nem drágább, de sok minden
    sztem leadhatták a rendeléseiket a konzolok gyártói, azokban már bőven lesz ssd és ram is, pedzegették is h emiatt áremelés lehet, mivel "lassan" debütálnak így gyártást is ildomos a közeljövőben elkezdeniük
    vga-ra is mondták drágulást, szóval lesznek még itt érdekes dolgok

    Piftuka
    és akkor hol marad a kihívás? ( : én ezzel úgy vagyok, én gépemhez más nem nyúl, amennyit 'optam vele nem kívánom senkinek, de így legalább lehet kicsit fejlődni

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák