Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    lapból én is mást vettem volna, sokszor mondtam már a b450m s2h gb lapot, 20-21e ft, sikerült rá bordát rakniuk vrm részre, sok cpu volt benne nálam, maximálisan bevált tuningnál is

    vga-t illetően nem ismerem ezt a ventust, de a két venti magában semmit nem jelent
    talán az msi az egyetlen gyártó, aki feltünteti az adott alkatrész tömegét
    érdekes megnézni egy ventus/armor/gaming x tömegét azonos kategóriában
    napokban kerestem tesztet gaming x 1050ti-ről, egyik videón mutatták a gpuz képet, 800 rpm volt terhelve ( : nem véletlen drágább, ventusokon alig van hűtő - ebben a kategóriában pláne -, félpasszív módot sem tudnak

    az a fogyasztás érdekes, nálam a 3600+5600xt tudott a legzúzósabb ac od. alatt konnektorból 240w-ot kirántani 450-es gold seasonic táppal
    helyedben én inkább vettem volna 400w-os pure power 11-et ami 5 év garis és gold, venti is jobb benne

    szerk:
    "Nem hat ki a teljesítményre:
    8GB ram a 16 helyett (jelenleg a legtöbb játékra még elég 8GB)"

    ezzel nem értek egyet, rengeteg teszt van erről, van ahol csúnyán elvérzik a játék 8gb rammal
    gears5-nél panaszkodtak többen h fagy, kilép, stb, egy részüknél warez volt ( :, másoknál pedig 8gb ram, 16-tal megszűntek az anomáliák
    persze ez egy játék, de tesztekből lehet látni h sokat számíthat - amilyen ára an, sztem egyáltalán nem érdemes ezt kispórolni, nincs kizárva h kis idő múlva 1x8gb lesz 15-20e ft megint -

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák