Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz ollie #13 üzenetére

    mert még zen+ és 12nm a cpu benne, terhelve sokkal többet eszik mint a 3xxx - bár az a gép nagy terhelést nem kap, de ilyen irányú fejlesztést szívesen támogatok és a kinézett házikó miattt is jobb -
    volt 2700-em, 1600af, 3600, utóbbi 4g-n vagy 4,2n- kevesebbet evett mint 1600af - 2600 - 3,6-on
    + ebbe a házikóba akarom rakni őket, de most nem akarok kiadni hűtőre sok pénzt, ami ebbe beleférne és halk egy 22e ft körüli lp noctua
    van egy arctic passzív am4 bordám, kemény 3-4e ft, ha leszabályzom a 3100-at 3,2-3,6-ra, majd a táp kirántja róla a meleget, a passzív gt1030-at pedig tudom hűteni egy 400 rpm-es 120-as ventivel
    legutóbb már a 3600-ot is ezzel hűtöttem, ráraktam az amd hűtő ventijét, max 1000rpm elég volt a leghúzósabb ac. od. játéknál is, az pedig megeszi a 12 szálat keményen
    szóval noctua hűtővel nem lennék már előrébb árban, inkább hátrébb, 3400g-re kellene, 3100 3,6-on pedig megfelel bőven egy 4g-n járatott 3400g-nek
    majd ha lehet végre kapni 4xxx apu-kat, akkor lehet váltok 6 magosra és noctuára, de sztem officera és lightos photoshopra elég lesz ez is, fő hogy extra halk/néma legyen

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák