Hirdetés

2017. szeptember 21., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) RaveForce

RaveForce
(PH! kedvence)

"A Miami székhelyű, amerikai Blu Products az egyik legnagyobb amerikai gyártó a független telefonok piacán. "

Nem ok azok akik (akarcsak pl a prestigio) berendelnek pl. a gioneetol egy tipust a sajat nevukre szitazva?

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#2) ghiottone

ghiottone
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Az angol amazonon is hozzá lehet jutni a Blu telefonokhoz. Lehet majd ott is forgalmazni fogják.

Moto Z2 Play bemutató: https://goo.gl/RgtxCw

(#3) ****** válasza RaveForce (#1) üzenetére

(tag)

nekem olyan meizu telefonnak tünik blu néven

[ Szerkesztve ]

(#4) aelod válasza ****** (#3) üzenetére

aelod
(PH! addikt)

Nekem is pont ez ugrott be. Mindenesetre S430 és a nagy akku biztos jó párosítás. Nem rossz kis telefon ez amúgy.

"Aki embernek hitvány az magyarnak alkalmatlan."

(#5) 7s26c

7s26c
(őstag)

Igen, a 3000-es akku szimpatikus

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#6) Duliee válasza RaveForce (#1) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Gionee termékei futnak Blu néven / úgy ahogy az Allview is

Prestigio kapcsán néha merül fel a Gionee csak.

-> Hardveraprón - FSP 350-60 EPN Bronze belsős golyóscsapágyas táp - 3990 Ft fél év gar |

(#7) rdt89

rdt89
(őstag)
LOGOUT blog

Nem ilyen szenzor dolgozik a LG G6-ban is?

Egyébként marha szimpatikus kész ketyere és az ára is meg a ram és belső tárhely mérete is "legjobb ajánlat" készülékké teszi.

[ Szerkesztve ]

(#8) Matada2.3 válasza rdt89 (#7) üzenetére

Matada2.3
(PH! kedvence)

De de, abból van kettő. Bár gondolom itt közel sem hozza azt a szintet amit a G6-ban.

Ez a Blu nekem eléggé unszimpi márka, plusz volt körülötte valami adathalász botrány is.

Finn the human --> Huawei G8

(#9) ollie válasza rdt89 (#7) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Ezek nettó árak, de még úgy sem rossz.

*** OnePlus 5 6/64 slate grey eladó! ***

(#10) rdt89 válasza Matada2.3 (#8) üzenetére

rdt89
(őstag)
LOGOUT blog

Szerintem ilyet a többi márka is csinál, csak jobban tudják leplezni. ;]

(#9) ollie:
Nem bizony. Szerintem 50-60 ezer forint között nem lehet olyan rossz vétel ez. :)

(#11) fattyu válasza rdt89 (#10) üzenetére

fattyu
(PH! kedvence)

60 xiaomi redmi 4 prime... 4000 akkuval. 625 soc...ja és pont ez a máretkategória.

3000 akku nem számít extrának ma már egyáltalán. Plusz szerintem egy átszitázott kínai ezzel a hardverrel ezen az áron eléggé nem nyerő.

[ Szerkesztve ]

Digiflavor pilgrim eladó/csere

(#12) Duliee válasza fattyu (#11) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

De még a Redmi 4X B20 is ez alatt marad árban. :)

-> Hardveraprón - FSP 350-60 EPN Bronze belsős golyóscsapágyas táp - 3990 Ft fél év gar |

(#13) rdt89 válasza fattyu (#11) üzenetére

rdt89
(őstag)
LOGOUT blog

A Xiaomi más téma az én szememben. Ahhoz szinte semmit nem lehet hasonlítani, mert mindent "bealáz" árkategóriájában. :DD

(#14) 7s26c válasza rdt89 (#13) üzenetére

7s26c
(őstag)

:D

Az utolsó ember a Földön a szobájában ült. És akkor kopogtak az ajtón…

(#15) Matada2.3 válasza rdt89 (#10) üzenetére

Matada2.3
(PH! kedvence)

Azok legalább jobban odafigyelnek, hogy a júzer ne vegye észre, látod ezt fizetjük mi meg a márkákban. ;]

Finn the human --> Huawei G8

(#16) rdt89 válasza Matada2.3 (#15) üzenetére

rdt89
(őstag)
LOGOUT blog

Ez tetszett! :C

(#17) Fejvadi

Fejvadi
(PH! nagyúr)

Ennyiért biztos Xiaomi-t vennék.

(#18) hagel

hagel
(PH! nagyúr)

Mindenképpen jó választás, már aki szereti, hogy szétlopják az életét meg kapcsolatait. :DDD :DDD

Magyar BlackBerry Közösség - Magyar Channel-Surfer BBM Channel - C001A9A73 Face: Crossnordic

(#19) Duliee válasza hagel (#18) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Kifejtenéd bővebben?

(#20) slimshady

slimshady
(senior tag)

Érdekes, külsőre egy Meizu belsőre meg egy Nokia 6. Az akku pedig nem túl impozáns egy Xiaomihoz képest, ami egyébként jobb vétel szerintem.

üdv.: SlimShady

(#21) Loveless

Loveless
(őstag)

Hogy a fenéba lehet egy 5 hüvelykes telefont "mini"-nek hívni? Be se fér a zsebembe baszki... Az Xperia Mini-m, na az kicsi volt, azóta se találok olyan telefont, csak ezeket a tepsiket gyártják.

My grandfather has the heart of a lion and a lifetime ban from the local zoo.

(#22) Duliee válasza Loveless (#21) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Nekem az 5,5-es belefér. :D rossz a zsebed

(#23) RaveForce válasza Duliee (#22) üzenetére

RaveForce
(PH! kedvence)

Igen ezt sose ertettem. Az 5.7es Note4em az osszes zsebembe belefert es ki sem logott. Valszeg egy 6collos is siman elferne..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#24) Loveless válasza Duliee (#22) üzenetére

Loveless
(őstag)

Idáig egy 5-ös volt nekem (redmi 4a), de elroppant a kijelzője, amikor leguggoltam (farzsebben volt). Úgyhogy most egy régi butafont hordok, és várok a csodára, hogy gyártsanak végre egy tényleg kicsi androidos telót...

My grandfather has the heart of a lion and a lifetime ban from the local zoo.

(#25) Duliee válasza Loveless (#24) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Jah, farzseb.. Hát én oda biztos nem teszek telefont... Nem épp a legbiztosabb módja a telefon használatának.

Használaton kívülre helyezésére viszont teljesen alkalmas :D

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.