Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz zdanee #49 üzenetére

    Már jelenleg is erről van szó. Ezért visszalépés több tekintetben a jelenlegi iPad a korábbi iPad Air 2-höz képest. Viszont így olcsóbb lett. Gyakorlatilag a Pro felé terelik azokat, akiknek kellenek az új feature-ek, jobb kamerák, jobb kijelző, jobb hangrendszer és hasonlóak. Szerintem Apple mércével az olcsóbb iPad ára rendben van, de a Pro ára nagyon magas lett. Kíváncsi vagyok, hogy az eladások a stratégiájuk szerint alakultak-e és sokan váltottak a Pro-ra. Szerintem a korábbi userek többsége maradt az iPad Air valamelyik verzióján, kevesebben váltottak régebbi Pro-ra és kevesen az újra. Az új vásárlók is kereshették a még készleten lévő Air 2-t, vagy régi Pro-t, a többség az olcsó iPadot vette és nem kevesen, de nem is sokan az új Pro-ra váltottak.

    Idén szerintem engednek a Pro árából legalább 100 dollárt, az olcsóbbik model ára szerintem változatlan marad. Talán az iPad Mini-ből is készítenek egy ilyen olcsósított megoldást.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák