Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • whatwhatwhat

    aktív tag

    válasz weberzolee #33 üzenetére

    Nem tudom ezzel mit akarsz mondani, nem tudok nyilatkozni a te konkrét készülékedről. Lehet, hogy éppen kifogtál egy hibás példányt, vagy lehet, hogy pont az a modell nem éri meg az árát, vagy neadjisten egy túlárazott kínai vacak. Persze az is lehet, hogy bármelyik apple tablet jobb mint bármelyik android-os... :U Sosem fogjuk biztosra tudni.

    Az pedig, hogy nem kap frissítést az valóban szerintem sem előnye az androidnak úgy általában(na de ugye itt is vannak kivételek!). Viszont erre két dolgot tudok mondani:
    Először is biztos lehetsz abban már a vásárlás pillanatában, hogy nem fogsz frissítéseket kapni, így ez alapján tudod mérlegelni, hogy megéri-e megvenni. Ha fontos a frissítés, nem azt választod. Nem veszel egy terepjárót és utána mész vissza a kereskedőhöz, hogy ugyan már miért nem megy 250-nel.
    A másik pedig, hogy van-e értelme egyáltalán a frissítésnek. Szerintem sokan tudnának érvelni amellett, hogy egy apple terméket miért nem éri meg frissíteni... Vagy egyáltalán mit nyernél azzal, hogy ha megkapnád az újabb verziókat. Na de ez egy hosszasabb téma... A lényeg, hogy maga a frissítés megléte nem feltétlenül jelenti azt, hogy az a jobb. Leszámítva a biztonsági frissítéseket.

Új hozzászólás Aktív témák