Hirdetés

2018. december 19., szerda

Gyorskeresés

(#1) vgergo

vgergo
(fanatikus tag)

"LG KC910 nem okostelefon" Mi kell ahhoz, hogy 1 telefon okos telefon legyen?

(#2) Champipi

Champipi
(senior tag)

MIntha azt ígérték volna, hogy DVD minőségű videót vesz fel nem? A DVD az valami 752×520 ami több, mint a 640×480! :W

(#3) djsunny válasza vgergo (#1) üzenetére

djsunny
(fanatikus tag)

Gondolom valamilyen Windows Mobile vagy Windes CE alapú (esetleg Symbian)oprendszer kell ahhoz, hogy egy telefont okostelefonnak hívjunk. Az okostelefon többek között attól okostelefon, hogy mindenféle megkötés nélkül telepíthetsz rá programokat. És ezt egy sima telefonnal nem tudod megcsinálni (ezzel az LG-vel sem)!

Persze az már más kérdés, hogy maga a kifejezés elég szerencsétlen mivel az "okos" szót egy ilyenre telóra már rá lehet húzni, mert hiszen majdnem mindent tud. Tehát OKOS! :DDD

(#4) Morden24 válasza vgergo (#1) üzenetére

Morden24
(PH! félisten)

Ha jól tudom, a szabad szoftveres bővíthetőség.

Sectumsempra - For Enemies

(#5) vgergo válasza djsunny (#3) üzenetére

vgergo
(fanatikus tag)

Morden24,djsunny köszi a választ

(#6) AS

AS
(PH! félisten)

Lopják a Samsung I900 ikonjait.. :B

Samsung Galaxy Tab S 8.4, Samsung Galaxy S8

(#7) Jadro

Jadro
(PH! kedvence)

Nem rossz, de nem lesz kicsi. Kár hogy nincs szétnyitott kép.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#8) fogtunder

fogtunder
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

csak úgy mellékesen megjegyezném, hogy a hír hibás, a telefon nem lesz kinyitható/csúszkás, ezért is nincs róla ilyen kép. a viewty nyomdokaiban járva full érintőképernyős lesz.

[ Szerkesztve ]

a topikok témájához kapcsolódó kérdéseket kérlek a topikokban tedd fel, ne privátban!

(#9) <NewL> válasza AS (#6) üzenetére

<NewL>
(PH! kedvence)

Pont ezt akartam én is irni :)

There's an app for that

(#10) AMD Power

AMD Power
(Jómunkásember)

Már érik a 8Mp csata. :K

Xbox One X White Special Edition.

(#11) Malory

Malory
(tag)

Dolby Parasztvakítás Digital.... Vajon, hány jólcsengő márkanevet/szabványt vetnek még be telefonnál. Az Xvid viszont nagyon jó:))

A legjobb szereposztás: Clinteastwoodyalaiondelone

(#12) Ricardo válasza AMD Power (#10) üzenetére

Ricardo
(PH! félisten)

ahogy nézem ez AF-es optika. Hiba lett volna fix fókussal kiadni.

(#13) joey04

joey04
(Jómunkásember)

Végre ebbe is normális xenon vaku került! :R
Ha az Secret képminőségéhez képest tudnak javítani komoly versenyző lesz a 8 mp csatában.Tényleg szépen lekoppintották a Samsung féle widget megoldást aminek nem örülök mert ott sem tetszett a dolog, remélem itt is több nézet lesz, nem kell ezt használni.
Én is úgy emlékszem hogy a nagyobb videófelbontást ígértek, fura hogy ez elmaradt, bár a VGA is elég szerintem.

Dolby Mobile hangzásjavító megoldások
na ne vicceljünk már kérem...

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#14) copin válasza Malory (#11) üzenetére

copin
(őstag)

Miért ne lehetne fejlett zajcsökkentés egy hordozható eszközben? Térhangzás se nagy kunszt.

(#15) RenegadeC2

RenegadeC2
(senior tag)

Ezen sem lesz lencsevédő :F Viewty-nál is hiába vigyázok rá, mindig tiszta ujjlenyomat az egész, akaratlanul is rátapicskolok ha veszem elő. Márpedig fotózás előtt tisztogatni... na azt mégegyszer nem vállalom be :)

Mondjuk LG-t mégegyszer akkor vennék, ha olyan híreket is hallanék, hogy a szoftveres hibákat végre nem sz*rják le magasról, és néha kiadnak az adott telefonhoz egy firmware frissítést... érdekes, Viewty-ra sosem érkezett meg az új szoft, amivel 640x480 120fps videót lehetett volna felvenni. Nem mintha hiányzott volna, csak akkor ne hagyják nyáladzani azt a sok felhasználót, akikből megélnek.

https://copy.com?r=wQUd20

(#16) #44003072 válasza RenegadeC2 (#15) üzenetére

(törölt tag)

lesz lencsevédője, de bele van építve az optika kiálló részébe, egy kis pöcökkel lehet nyitni és zárni.

(#17) Ricardo válasza #44003072 (#16) üzenetére

Ricardo
(PH! félisten)

Úgy legyen, bár én nem látok pöcköt a képen.

(#18) AMD Power válasza Ricardo (#12) üzenetére

AMD Power
(Jómunkásember)

Szép lenne ha FF lenne.

(#19) jooker82 válasza RenegadeC2 (#15) üzenetére

jooker82
(PH! nagyúr)

Lesz rajta lencsevédő,már több helyen is olvastam meg láttam is sztem automata lesz.
Én telefont azért veszek ami most van benne,nem várok itt majd szoftverekre.Ebböl hiányolom az optikai zoomot,a videohoz vmi segédfényt,mert éjszaka igy megintcsak semmit se tud,meg ha már irták tényleg lehetett volna benne 720x480 as video,
de amugy szerintem nemigen lesz vetélytársa.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#20) lacka1111

lacka1111
(tag)

sziasztok! naon bejön külsleg a telefon :) várható ára mennyi lehet? láttam, hogy hivatalos még nincs, sacra annyi lehet mint amikor a ku990 megjelent? köszi

Lacka

(#21) AMD Power válasza lacka1111 (#20) üzenetére

AMD Power
(Jómunkásember)

Szép ára lesz az biztos. Csak tippelni lehet max.

(#22) #44003072 válasza Ricardo (#17) üzenetére

(törölt tag)

bocs, kissé félreírtam. az optika külső gyűrűjét lehet majd elforgatni, az nyitja zárja a lencsevédőt.

az ára meg, mivel a viewty utódja valszeg hasonlít majd a viewty-éra.

(#23) jooker82 válasza #44003072 (#22) üzenetére

jooker82
(PH! nagyúr)

Szerintem meg az a gyürü ugyanazt szolgálja mint a viewtyben,és a lencsevédő meg akkor fog kinyilni ha lenyomjuk a fényképező gombot ez csak tipp

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#24) #44003072 válasza jooker82 (#23) üzenetére

(törölt tag)

én viszont biztosan tudom.

huhh, az így utólag kissé nagyképűen hangzik. de az a lényeg, hogy az nyitja majd a lencsvédőt tutira.

[ Szerkesztve ]

(#25) joey04 válasza RenegadeC2 (#15) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

ha olyan híreket is hallanék, hogy a szoftveres hibákat végre nem sz*rják le magasról, és néha kiadnak az adott telefonhoz egy firmware frissítést
na ez elég szemét dolog
azt is remélem hogy itt már hivatalosan is támogatva lesz a 4gb-os vagy nagyobb kártya. :U

Bazinga!

(#26) RenegadeC2 válasza jooker82 (#19) üzenetére

RenegadeC2
(senior tag)

"Én telefont azért veszek ami most van benne,nem várok itt majd szoftverekre."

Szóval akkor nem idegesítenek egy telefon hibái, amit egy új firmware kiadása orvosolna? ;]
Engem igen, és ezzel szerintem abszolút nem vagyok egyedül.

LG pedig igenis példásan megmutatta hogy kell lesz*rni a vevőket, amikor hitegetett több ezer telefontulajdonost, hogy lesz frissítés, és javítják a hibákat. És itt most nem a VGA 120fps videóról van szó, hanem például az ultragyenge xenon villanóról a Viewtyban, ami nem is vakuhiba, hanem egyszerűen nem hangolták össze normálisan az exponálást a villanás idejével. Több példát nem is írok, mert betellik az oldal ;]

[ Szerkesztve ]

https://copy.com?r=wQUd20

(#27) jooker82

jooker82
(PH! nagyúr)

Ti láttok ezen hangszórót mert én nem,csak a mikrofont látom.
Kár h nem lesz dvd minőség a videó,de azért hátha ujitanak valamit a videoban is a viewtyhez képest.5fps

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#28) joey04 válasza jooker82 (#19) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

Én meg nem kicsit lennék mérges ha egy telefont megveszek és utána a gyártó el is felejtené a modellt és nem adná ki a frissítéseket esetleges hibajavításokat hozzá.

Bazinga!

(#29) jooker82

jooker82
(PH! nagyúr)

"Az LG KC910-es 8 megapixeles kamerájával iparágvezető készülékké válhat a piacon, hiszen Schneider-Kreuznach optikával, xenon vakuval érzékenysége teljes tartományban ISO1600-ig használható. A kamera képstabilizálóval, auto-, és manuális fókusszal, arc-, és mosolyfelismerő (Face Tracking és smile shot) funkcióval és pislogást kiküszöbölő technológiával a lehető legkorszerűbb módon készíti el kiváló minőségű fotóit. A telefon beépített GPS vevővel rendelkezik, így geo-tagelhetjük fotóinkat bármely online interaktív térképen, ezeken felül még számos olyan különböző kreatív fotómóddal rendelkezik, amelyeket eddig csak fényképezőgépekben használhattunk.

Az LG KC910 az első Dolby Mobile telefon, lehetővé téve a kristálytiszta hangzást kellemes telített hangokkal, erős basszussal. Az LG KC910 video funkciói éppoly fejlettek, mint az audio tulajdonságok, hiszen képrögzítési sebessége 5fps-től 120fps-ig terjed. A telefon DivX és Xvid filmek lejátszására is képes.
A 3.0 inches WQVGA teljes érintőképernyős LCD kijelző tökéletesen közvetíti az LG KC910-es multimédiás élményeit. Az egyéni igényekre szabható kezelőfelület használatát parancsikonok teszik könnyebbé.

A készüléket az A-GPS navigáció, a legmodernebb 7,2 Mbps sebességű HSDPA hálózati csatlakozás és Wi-Fi hozzáférés teszi tökéletesebbé. A GPS technológiát használó Jogging Buddy program pedig a testedző LG rajongók telefonválasztását könnyíti meg.

Kiváncsi vagyok h lesz e dvd minőségü video...de már igy is komoly

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.