Hirdetés

2018. november 20., kedd

Gyorskeresés

(#1) Richoo44

Richoo44
(tag)

Na ez még érdekes is lehetne.Így tényleg sok esetben elég lenne a mobiltelefon fényképező heyett.(nyilván szigorúan amatőr szinten).

(#2) hito

hito
(PH! nagyúr)

A V20 óta bukdácsoló LG nálam előlépett az év reménységévé, a következők miatt:

- P20 Pro videóban rettenet
- Note 9 semmi extra, ceruzás S9+
- Mate 20 Pro még érdekes lehet, de tepsi lesz és a Huawei számomra rossz ösvényre lépett az utóbbi időben
- iPhone-ok nagyon tetszenek, de nem tervezem eladni sem az autót, sem a lakást, hogy meg tudjam venni

Marad a(z eddig) jól árazott LG a V40-nel, a mostanáig hiányolt tele lencsével és az eddigieknél nagyobb szenzorral. Komolyan mondom, nem gondoltam volna pár hónapja, de ezt várom a legjobban 2018-ban.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#3) koxx válasza hito (#2) üzenetére

koxx
(MODERÁTOR)

Visszajövünk V szériára? :) emlékszem amikor először mutattad a V10-et, csak pislogtam mint hal a szatyorban, 2 hónappal később vettem egyet. :DDD Komolyan mondom, sztem az eddigi legjobb telefonom volt, ha az akku erősebb ill kicsivel komolyabb benne a soc akkor sose cserélem le.

ELADÓ AsRock H110 BTC+ alaplap

(#4) hito válasza koxx (#3) üzenetére

hito
(PH! nagyúr)

Nálam alaposan kinéz egy ilyen masina ;] V20 óta nem találom a helyem ezen a téren :D V30 végül két dolog miatt maradt ki:

- akkor már itt voltak a tele lencsés mobilok és arról nem akartam lemondani
- még mindig a szokásos 1/3"-os szenzort tették bele, amit gyakorlatilag az Apple-n kívül nem sok mindenki erőltet már a felső házban (most ők is ugrottak)

A V40-t gyakorlatilag már tényleg csak egy karcsú teleppel tudják hazavágni, de a többitől szerintem nem kell tartani. Jó lesz ez! :K

Azóta volt P20 Pro-tól elkezdve Note 8, iPhone 8 Plus. Most a postán vár egy Asus Zenfone Zoom S, illetve lehet, hogy a héten megint rápróbálok egy Panasonic CM1-re. Nem férek a bőrömbe :O :D

(#5) #33762560

(törölt tag)

Az a baj, hogy ugyanígy áradoztak tavaly - a megjelenés előtt - a V30 fotósképességeiről, aztán olyan lett amilyen, pedig vártam nagyon.. mindenesetre ha hozna egy top minőséget, az audioképességet a V30 szintjén tartva, akkor két hónappal a megjelenés után 180-200 ezerért már bestbuy lehetne..

(#6) Rinocerosz

Rinocerosz
(lelkes újonc)

Ha oda tennék magukat teljesen akkor biztos nagy sikere lenne. Mindíg valami apró hibán buknak el.

(#7) gyurma888 válasza hito (#2) üzenetére

gyurma888
(tag)

Ne várdd. Majd 2019-ben. Akkor meg már itt az S10, ugyanezzel a kamera választékkal, újabb SOC-al.

(#8) Herreløse válasza hito (#2) üzenetére

Herreløse
(PH! addikt)

Lg V30+ és G7 használat után azt mondom,várom a V40-net.
Nekem nagyon bejönnek az új LG-k.
Pedig iPhone-os vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

"...Aki fogad,az veszít...Én pedig nyerni szeretek.A fogadás balekoknak való..."

(#9) koxx válasza gyurma888 (#7) üzenetére

koxx
(MODERÁTOR)

Ugyanúgy el fogják baszni a rajtot mint a V30 esetén. Én nagyon pályáztam egyre, de fél év csúszással jelent meg itthon mindenféle mutyigsm-ben nevetséges áron. Mire elérhető lesz itthon addigra kijön az S10. Plusz okt közepén m20pro rajt ami kb azonnal kapható.

(#10) hito válasza Herreløse (#8) üzenetére

hito
(PH! nagyúr)

G7 ThinQ-t Mediában megnyomorgattam. Meglepően kellemes benyomást tett rám. Az ordenáré G6 volt a mélypont szerintem. Onnan csak felfele van, lefelé már nincs hova.

(#11) koxx válasza hito (#10) üzenetére

koxx
(MODERÁTOR)

G4 után kihozni egy förmedvény G5-öt, sztem az volt a legalja.

(#12) Herreløse válasza hito (#10) üzenetére

Herreløse
(PH! addikt)

Igen.
Bár nekem a G6,formára tetszett.
Persze voltak hibái,de igen,azóta szerintem is jó irányba mozdultak el a készülékeik.

"...Aki fogad,az veszít...Én pedig nyerni szeretek.A fogadás balekoknak való..."

(#13) atike válasza koxx (#3) üzenetére

atike
(PH! nagyúr)

:K

Egyetértek. Nálam szerencsére az akksi jól muzsikál de még nem láttam olyan telót, hogy "hűűű na erre lecserélem"... :)

A V40 lehet ilyen lesz, bár nálam a Mate20Pro is esélyes.... A V10 előtt Mate7 volt és nagyon szerettem. A kollégám Mate10 Pro-ja is tetszik, szóval... :)

(#14) gyurma888 válasza koxx (#9) üzenetére

gyurma888
(tag)

Én is nagyon pályáztam egy V30-ra, de hiába vártam. Ott volt a Mate 10 pro és Note 8, amik azonnal kaphatóak voltak, így végül Note 8 lett belőle. Néha még mindig fáj a szívem és megnézem mennyibe kerül, de mindig elkap a nevetés, hogy van ahol 300ezerért árulják, mikor már az S9+ is 230.

(#15) gretzky77 válasza gyurma888 (#14) üzenetére

gretzky77
(PH! addikt)

Ne haragudj,de nagyon nem 300e már egy V30!

LG V30 Blue & AKG K845Bt & Sony h.ear on 2 mini wireless

(#16) Fred23

Fred23
(PH! kedvence)

Ha a V30 méreteivel jön, akkor számomra biztosan érdektelen lesz! A 75,4mm szélesség egyszerűen tűréshatáromon kívül esik. 74mm alatt már oké lenne. :)

[ Szerkesztve ]

(#17) gyurma888 válasza gretzky77 (#15) üzenetére

gyurma888
(tag)

Nem haragszok, de media marktban, edigitalnál annyi. De látom, hogy emagnál, iponnál már 220-230ért adják.

(#18) koxx válasza atike (#13) üzenetére

koxx
(MODERÁTOR)

M10 pro lett vegul az 'aldozat' :) de sokszor visszasirom a V10-et :/
Az ives szelu kijelzoktol pedig konkretan agyfaszt kapok, nem lehet rarakni egy ertelmes uvegfoliat.

(#19) gretzky77 válasza gyurma888 (#17) üzenetére

gretzky77
(PH! addikt)

Igen ott lehet ennyi,viszont 140-150 ért is lehet már kapni és szerencsére az LG korrekt szervízhátterének azokat is javítja gari időben a márkaszerviz!

(#20) jacis

jacis
(PH! nagyúr)

A V30-am ha nem lenne összetörve nem gondolkodnék telefonváltáson, de mivel a kényszer rávisz és én sem tudom megfinanszírozni sem a Samsung sem az Apple telefonjait a Huawei meg soha nem tetszett így maradok az LG V40-nél.
Remélem nem kell 6 hónapot várni erre is mint a V30-ra.

LG V30

(#21) rdt89 válasza koxx (#11) üzenetére

rdt89
(őstag)
LOGOUT blog

Nekem meg pont a G5 volt a kedvencem az LG szériából, de nem vagyunk egyformák. :))

(#22) tixem válasza hito (#2) üzenetére

tixem
(PH! addikt)

"Ceruzás S9+"

És milyen jó is az a ceruza :) Pont ez az extra.

[ Szerkesztve ]

Galaxy Note 8 ||| Vivotab Note 8 W10 ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■) ||| Origin / Uplay - tixem

(#23) tipuka

tipuka
(PH! addikt)

Bár úgy se lesz ez se frissítve rendesen, de ha hozzák a kamera és audi képességeket akkor már csak az aksival kellene kezdeniük valamit és nyertek egy vevőt. :D G4 -et már nagyon cserélni kellene. :)

nézd meg az eladó cuccaimat, hátha pont erre van szükséged, ....már 10 éve hardveraprón...

(#24) hito válasza tixem (#22) üzenetére

hito
(PH! nagyúr)

Jaja, főleg + 100-200eFt-ért! ;]

(#25) koxx válasza hito (#24) üzenetére

koxx
(MODERÁTOR)

Egy jó toll drága :DDD [link]

(#26) hito válasza koxx (#25) üzenetére

hito
(PH! nagyúr)

Majd ha megtollasodtam legfeljebb ;]

[ Szerkesztve ]

(#27) gretzky77 válasza tipuka (#23) üzenetére

gretzky77
(PH! addikt)

Az akksi a V30 esetén is igen jól muzsikál már,úgyhogy ha ezt hozza akkor nem lesz gond!

(#28) tipuka válasza gretzky77 (#27) üzenetére

tipuka
(PH! addikt)

akkor jó, várós :D

nézd meg az eladó cuccaimat, hátha pont erre van szükséged, ....már 10 éve hardveraprón...

(#29) tixem válasza hito (#24) üzenetére

tixem
(PH! addikt)

160-ért vettem gyári 2 év garival ;]

[ Szerkesztve ]

Galaxy Note 8 ||| Vivotab Note 8 W10 ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■) ||| Origin / Uplay - tixem

(#30) hito válasza tixem (#29) üzenetére

hito
(PH! nagyúr)

A tollat? :P

(#31) SkyLine3000 válasza tixem (#22) üzenetére

SkyLine3000
(PH! addikt)

Nem vagyunk egyformák. Engem a büdös életben nem vinne rá a lélek, h a telón egy ceruzával bohóckodjak. Egyáltalán nem hiányzik. Gps-en (pna) sem használtam soha. Pedig ott lett volna értelme a kijelző miatt.

Lg G3 3/32 Titan, Siemens SL45i

(#32) mrThomi

mrThomi
(senior tag)

raknak bele egy 3300 akksit azt mehet is a levesbe, mert en 4000 alatt nem veszek az biza

(#33) Hopkins95 válasza #33762560 (#5) üzenetére

Hopkins95
(senior tag)

Csak remélem azt a V30-ban levő szelfikamerát lecserélik valami rendesre, mert az egyszerűen egy hulladék. Tulajdonképpen azt és a kis akksit leszámítva rendben is lenne az a telefon.

Na majd figyelemmel követem ezt is, kiváncsi vagyok rá.

[ Szerkesztve ]

T610 > K600i > Sony Ericsson Xperia mini pro > Nexus 5x \\ AMD Ryzen 1600 - MSI Vega 56 \\ i5-3300 - INNO3D GeForce GTX 1050 Ti X2 \\ Playstation 4 Slim

(#34) gretzky77 válasza Hopkins95 (#33) üzenetére

gretzky77
(PH! addikt)

A kis akksi a V30-ban vígan el van 5-6-7 órákat!

(#35) Hopkins95 válasza gretzky77 (#34) üzenetére

Hopkins95
(senior tag)

Mondjuk most visszaolvastam a tesztben és tényleg sokat kibír még így is. :R Valószínűleg a P-Oled kijelzőnek köszönhető.

De azért egy kicsit még megerőltethetnék magukat és rakhatnának bele egy valamivel nagyobbat.

[ Szerkesztve ]

T610 > K600i > Sony Ericsson Xperia mini pro > Nexus 5x \\ AMD Ryzen 1600 - MSI Vega 56 \\ i5-3300 - INNO3D GeForce GTX 1050 Ti X2 \\ Playstation 4 Slim

(#36) laleh válasza tixem (#22) üzenetére

laleh
(PH! addikt)

Sokszor nagyon jól jön, tapasztalom én is mióta van. :))

[ Szerkesztve ]

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Apple garanciális ügyintézés: törött is!

(#37) Mik76 válasza Fred23 (#16) üzenetére

Mik76
(tag)

Ne aggodj, nem lesz akkora mint a v30. Nagyobb lesz. ;]
6.25 x 2.98 x 0.31 inches (158.8 x 75.8 x 7.8 mm) 6,4"

Engem amugy erdekel. Ha mar fotozok akkor mindegy hogy mivel teszem, akkor is igyekszem valami esztetikus kompoziciot osszehozni. Harom alap latoszog csak segit ebben. Igaz most vettem meg a v30-at ugyhogy abban vagyok csak erdekelt hogy ez a tripla kamera rendszer elterjedjen. Akkor majd ot ev mulva egy ilyenre cserelek. :D

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#38) tixem válasza SkyLine3000 (#31) üzenetére

tixem
(PH! addikt)

Kb 4 éve vettem egy Vivotab Note 8-at. Nem kellett sok idő, hogy teljesen rászokjak az elektronikus jegyzetelésre. Még bőven egyetemista voltam. Most is az vagyok, de már a gyakorlatot töltöm és vége a dalnak, de az elmúlt 4 évben teljesen leszoktam a papírra firkálásról. Nem kell a füzetet cibálni, tolltartót stb.

Note pár hónapja van meg, Vivotab nyugdíjazva lett, azóta ebbe írok naplót, mindent. Terepen is sokszor megfordulok, ahol mindenféle füzet, notesz meg toll stb cipelése nyűg lenne a többi cucc mellett, így meg csak előkapom a telefont, feljegyzem amit kell, zsebre vágom, megyek tovább. Stb. Én rohadtul ráfüggtem a dologra. Mellesleg így Isten tudja mennyi papírt spóroltam meg a pénztárcám és a környezet szempontjából egyaránt.
Nem nyomtatgatok, jegyzetelgetek sticky-re, füzet miegymás. Minden megvan egy helyen. Soha többet mást :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.