Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shyciii

    veterán

    válasz MK VII #49 üzenetére

    Első linket megnézve (f.lorand) máris csalóka a kép, mert lekicsinyítve mutatja, így meg persze hogy jobban néz ki, mint valójában, mert így hibákat jóval nehezebb kivenni.
    Aztán megnéztem a te fotóidat rögtön a távolba fotózott tájjal, mert az adja ki a kamera gyengeségeit, és máris látni, hogy részletességben bizony ugyanúgy elmarad, mint ebben a tesztben. A fű, fák lombkoronái összemosódva vannak. Ez így kevés ahhoz képest, hogy mennyire hangsúlyozták a P9 remek fotós képességeit, de ezekből csak a kiemelkedő dinamika tartományt lehet ténylegesen látni. A többiben közel sem kiemelkedő a P9, így én továbbra is túlhype-olva érzem a P9 fotós képességeit.

    [ Szerkesztve ]

  • Blizzardking

    őstag

    válasz MK VII #49 üzenetére

    Megnéztem a képeket, elolvastam a tesztet. Itt van például ez, Lóránd gyűjteményéből. Az van srácok, hogy aki tud fotózni, az tízezerszeres szorzóval nyom a latba, szemben a pixelbuzerálással ami folyik az összes mobilos kamerás topikban. Elenyésző különbség van bármelyik, a tesztben szereplő (de még azt is megkockáztatom hogy ötvenezres árkategóriás) telefon között abból a megközelítésből, hogy az átlag user mit tud kihozni belőle. Kb mintha Marinéni méltatna sportos utcai autókat, aztán jönne valaki aki kétkeréken kanyarodna, és ebből Marinéni nem azt szűrné le, hogy van még mit fejlődni vezetés terén. Tudom a fogyasztó az első meg minden, de elnézve sok linkelt képet a tesztben, már valahogy nincs kedvem a háztetőn meg a falombon rágódni (amiben egyébként a o+3 részletgazdagabb képet lőtt mint a nexus, azon látszik a túlélesítés nyoma a fa körül, és ha megnézitek a kéményt, kb 2x olyan éles mint az agyonhájpolt S7).
    Na mindegy, ez a véleményem. Lehet tovább gyártani a ferde horizontú áccijófotókat meg a pixelkonfettis lánchidat tök sötétben mobillal, légyszi ne kövezzetek agyon :B

    Szerk: mindenkinek ment, csak MK VII hozzászólása hatot rám inspirálóan, ezért erre válaszoltam :R

    [ Szerkesztve ]

    "Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

Új hozzászólás Aktív témák