Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • waterhorse

    csendes tag

    Gyerekek úgy néz ki én is megszívattam magam, bár még benne vannak a raktárról történő 5 napos határidőben (Január 5-én kaptam meg az előleg számlát) de a tapasztalatokat olvasva, most már akkor se kéne ha holnap megjönne. Gondoljatok bele, mi van ha a szervízüket vennénk igénybe? Akkor se pénz, se készülék. Engem is elcsábított az a kb. 2000 Ft-nyi engedmény amivel az előreutalás esetén kecsegtettek. Már önmagában gyanakodnom kellett volna ha erre adnak kedvezményt, a szállítási díjat is elengedve.
    Annyiban bonyolódik a dolog, hogy 3 hónap múlva esedékes utazásunkra kellett volna egy meghízható, új készülék és minden filérünk forintra ki van számolva addig, most újra meg kell vennünk máshonnan, persze nem ezen fog múlni, de nagyon paprikás leszek, ha addig nem érkezik vissza az összeg.
    Mindenesetre várok még, de nem sokáig. Ami biztos, hogy én egyszer fogok telefonálni, és ha nem történik semmi az ezt követő 14 napon belül, akkor személyesen látogatok el a X. kerületi címükre, vagy az Üllői állateledeleshez.

Új hozzászólás Aktív témák