Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • batman.

    senior tag

    válasz anwalen #351 üzenetére

    "Látom nagyon dühös lettél. Sajnálom." Nem vagyok dühős, sőt jót nevettem/ek rajtad! Örülnék, ha engem beperelnének, mert szakítanék egy kis zsét, de engem nem fognak beperelni sajnos.
    El kell keserítenem téged: nem csak azok a tények amik veled történnek, a más emberekkel megtörtént események is lehetnek azok, bármennyire sem szeretnéd elfogadni ezeket! Terelsz ez igaz, de nem a tények irányába. (NA EZ TÉNY.) Meg szeretném kérdezni kiket képviselsz? Ezt hogyan gondoltad, hogy mered? "Te állítasz dolgokat, és elvárod, hogy készpénznek vegyük." Vagy csak királyi többesszám a tizenhárom hozzászólásod megünneplésére?
    "Minden, ami egy puszta állítás, bizonyíték nélkül, az gyakorlatilag semmi. " Azért azt felfogod, hogy semmilyen bizonyítékot nem osztottál meg velünk, tehát a hozzászólásaid értéke szavaid alapján = 0 ;)
    "Az meg, hogy bárki azt hiszi, hogy itt bárki bárkit ismer a legnagyobb tévedés. "
    Huuú bakker! Én több embert is ismerek személyesen a PH-ról, van akivel együtt is dolgoztam egy darabig, és voltak közös programjaink. De most ahogy ezt kijelentetted, hogy tévedek.... Gyorsan szaladok keresni valami skizofrén gyorstalpalót, ha már így fel lettem homályosítva, hogy TÉVEDEK. Apropó nem ajánlanál valamit, akár egy szolid személyiségzavar is megteszi! :C
    Vicces az, ahogy kirohansz (rám rontasz) mert szerinted az én véleményem téves. (Ez vélemény.) Mindenkinek lehet valami vicces, egy vélemény kirohanás, a más véleménye téves. Ha szavaidat komolyan veszem, akkor valójában saját magadat cáfolod meg, csak gondolom erre még nem jöttél rá. :F

    Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

Új hozzászólás Aktív témák