Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • White Mage

    újonc

    Szerencsére időben találtam erre a témára, és örülök neki. Nekem az lett gyanús, hogy 70e-ért van olyan telefon, ami sehol máshol nem kapható már újonnan, készletről (note 2 ugye mostanra kifutott széria, snapdragon 821-es procival. Ugye az került a proco-ba is, az újabb note telók lassab procit kaptak) -> mindenhol kifogyott: eustock, ali, ebay, emag, etc..
    De az olvasottak alapján várhattam volna ítéletnapig a telót, meg halálomig a pénzemet vissza, mert meg akartak volna győzni arról, hogy a kb 70-es keretbe beleférő x4-el is jól járok majd, ami egy kalap fos, sebesség terén a note2-höz képest.
    És tényleg hajam égnek ál azoktól amiket olvasok, hogy 30-40 nap csak a pénz visszautalása? ebayről rendelek rendszeresen, akár német, spanyol vagy kínai az eladó, ha gond van, kérik a fotót, utalják visszaa pénz, 2-5 napon belül, nincs ez a szarakodás, időhúzás. Ja meg rendeléstől számított legfeljebb 3. napon jön a levél, hogy postázva, összesen 2szer jártam eddig úgy, hogy úgy szerepelt valami az oldalon, hogy közben kifogyott, de elnézést kértek és még a héten visszakaptam az utalásomat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák