Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolik

    senior tag

    válasz Chaser #159 üzenetére

    Hidd el az. Én tavaly vettem cégesre egy talbetet ipontól, de túl nagy volt. Ne tudd meg milyen nyűg volt mire vissza kaptunk a pénzt. Sőt még azt is belobogtatta az ipon hogy mivel nem "civil" polgárként rendeltem, hanem mint cég így akár úgy is elbírálhatják, hogy nem adják vissza a pénzt maximum "méltányossági alapon" utalnak de az min 30 nap míg döntenek. Ne úgy gondolkodj, hogy te vagy egyedül ilyen. Lehet hogy egy héten van ilyenből 20-30 eset is ha nem több.
    Tavaly mikor megjelent a redmi 4 kb 2 hónapot kellett várni eustockon is! A barátomnak már nem tudtam mit mondjak, hogy mikor lesz teló. Sajnos ez ilyen, ha nem raktáron van hanem ők is úgy rendelik kintről és nem jön meg időben vagy valami miatt nem ér ide.

    Persze, de sokan nem is tudnak az ilyen felületekről nem hogy forumon keressenek olyat aki ebbe segít. Anyám is mit csinált? Bement az euronicsba és ott vette meg a Mi band-ot kb 10.000-ért. Mondtam neki hogy mért nem szólt? hát ő azt hitte hogy az jobb ha ott veszi meg, az a biztos. És kb még több ezer ilyen van aki azt se tudja hogy létezik gearbest vagy bangoods stb.. nem hogy onnan rendeljen.

    [ Szerkesztve ]

    '' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

Új hozzászólás Aktív témák